Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szórakozni akarsz nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozni akarsz nőkkel, vagy szimplán csak hülyíteni őket, vagy megismerni milyenek (felszínesen), akkor elég ha egy kamujópasis jól felépített facebookot létrehozol és maguktól fognak írni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert két éve csináltam egy ilyet, még ma is működik. Feltöltöttem 4-5 kamu képet egy szépfiúról, de olyanról ami nem feltűnő, hogy kamu, vagy modell, hanem az a szívtipró szomszéd srác kategória. Bejelölsz random 1000 nőt, abból 6-700 garantáltan visszaigazol, bizonyítani is tudom. Plusz minden 3. ír is, hogy honnan ismerjük egymást, meg volna e kedvem ismerkedni. Eddig átlag pasiként azt hittem halott a facebook, 10 ből 1 random nő ha visszaigazolt, ha ráírtam, sosem válaszolt egy sem. Itt meg tök maguktól írnak. Plusz badoon csináltam vele profilt is, 1 hónap alatt 246 egyezés, úgy hogy napi 1 órát voltam fennt max vele és max napi 20 nőt húztam jobbra. És tényleg az van, hogy maguktól írnak a nők random, hogy honnan ismerjük egymást, van e kedvem ismerkedni, stb. Sőt, minap még egy csinos nő állást is ajánlott csak úgy random (persze lehet, h kamu, de mutatom is alább). Ennyire egyszerűek a nők mint egy ék, ha helyes vagy, lubickolsz a p.ncikban? Ha átlagos vagy, akkor vért kell izzadnod, hogy egy nő rád nézzen, ha ronda, azt inkább nem is mondom...


[link]


2021. jún. 18. 17:48
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy (most még) nem foglalkozik a dologgal, de én pl. kibaxottul nem örülnék, ha egy hozzád hasonló balfax használná a képeimet bármilyen célra, az engedélyem nélkül. Remélem, ez a srác is rájön valahogy és úgy megfingat jogilag, ahogy kell.Amúgy meg kibaxottul szánalmas vagy.
2021. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Tudok egy sztorit, hogy egy csaj motorbiciklit zsarolt ki az akkori barátjától, jó drágát, szülinapjára.


Ugyanez volt egyik haverommal, Sopronban élt annó és osztrákba járt át dolgozni, hogy a soproni bolti eladó nőnek megfelelő színvonalat tudjon nyújtani. A csaj szülinapjára fél milliós tv-t kért, a pasi meg is vette. Rá egy hétre amikor a pasi ment haza (mert ingázott), a nő levelet hagyott, hogy elköltözött, mert már nincs meg a kémia, a tv-t és a korábban kapott laptopot elvitte (köszöni szépen), de már 1 éve tart a kapcsolata mással, így nem lenne fair, ha ezt így tovább folytatnák...A pasi majdnem öngyilkos lett.

2021. jún. 18. 18:22
 23/54 A kérdező kommentje:
21-es. Tudom, hogy vannak ezen az oldalpon buta és korlátolt emberek, ékes példa vagy rájuk. Nem azt kérdeztem, hogy egy 7000 km-re lévő ember képeit minek használtam fel 3 éve, hanem a tényeket, hogy a nők a jó pasiknak maguktól írnak...De a picinyke agyaddal nem tudtál rá válaszolni, hanem támadsz mint egy ... Ez nem szakdoga, hogy plágium, stb.
2021. jún. 18. 18:25
 24/54 anonim ***** válasza:
73%
Oké lúzerkám, szerintem menj el csicsikálni, az való neked (álmodban még puncit is láthatsz).
2021. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
69%

Minden nő ég, kujvaaaaaaaaaa!!!!!



Na, most már boldog vagy, kisfiam? Menjél szépen játszani inkább, eleget interneteztél mára.

2021. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
78%

Biztos, hogy nálam van a hiba, de egyáltalán nem értem a lényeget.

A nőknek bejönnek a jó pasik, és ha valakit meg akarnak szerezni, akkor lépnek. Ehhez miért kell kamu profil? Eddigi ezt te nem is sejtetted?

És most amúgy mit nyertél vele? Van csajod? Esetleg heti szinten összejön randi? Gondolom nem.

Mit vesztettek a csajok? Van plusz egy ismerőse fb-on. És? Vesz majd neked motort meg tévét? Vagy mit remélsz?

Igazából csak azt bizonyítottad, hogy semmit se tudsz a való életről, kizárólag online élsz.

2021. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
18%
Szard le a válaszolókat. Bár úgyis leszarod. XD egyes vagyok megint. Nagyon durva amiket írtál. Én nekem am nincs bajom ezzel, csak nem értem miért nem beszélnek ezekről nyíltan, egyből besertodik minden csaj ha kiderül h ilyenek is tudnak lenni. Pedig ha fiatalon megtudom ezeket, biztos nem akartam volna csajt egy hamar. Már annyira jól ismerem őket h sok jót nem várok egy kapcsolattól, csak gyakorlati célok miatt eszközként tekintek rá, nem valami szép romantikus álom él bennem.
2021. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
19%
Egyes vagyok. Am nem olyan rossz dolgok ezek. Csak jó szemszogbol kell nézned. Ha kigyurod magad, stb. Akkor verheted a nőket, lehetsz elmebeteg, akkor se lesz semmi. Teljes szabadságod van.
2021. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
81%

Kiderült a nagy titok, amit évszázadok óta próbáltunk eltitkolni nőtársaimmal! Hiába a sok titkos találkozó, női facebook csoportok, menstruációs vérrel aláírt titkos szerződések! Lerántottad a leplet az évszázados összeesküvésünkről!

Nincs mit tenni, nem érdemes tovább titkolni. Bevallom a nőtársaim nevében, hogy igen, igazad van. A nőknek tényleg a jóképű, magas, sportos férfiak tetszenek. Valóban nem kellenek senkinek a nyomorult, alacsony, nyeszlett, pattanásos, 30 évesen is a gimis ruháikban járó, anyu pincéjében élő lúzerek.

Igen, az is igaz, hogy a társkeresőkön csak azokat a férfiakat húzzuk jobbra, akik tetszenek. Mi több, a való életben is többnyire olyanokkal vagyunk együtt és/vagy fekszünk le, akiktől nem kapunk hányingert. Igenis számít a férfiak külseje is! Sajnálom, de sem nekem, sem a nőtársaim többségének nem tetszik, ha valaki koszos, büdös, igénytelen, kövér, vagy esetleg egy lusta, munkanélküli here. Vállalom, hogy felszínes qrvának, aranyásó rbancnak vagy bármi hasonlónak nevezzetek emiatt.

2021. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

27. Igaz minden szavad. Amugy nem izgatnek a kötekedők, ez az oldal tele vab dilettanssal.


29. De nagyon humoros vagy...

2021. jún. 18. 19:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!