Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szórakozni akarsz nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozni akarsz nőkkel, vagy szimplán csak hülyíteni őket, vagy megismerni milyenek (felszínesen), akkor elég ha egy kamujópasis jól felépített facebookot létrehozol és maguktól fognak írni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert két éve csináltam egy ilyet, még ma is működik. Feltöltöttem 4-5 kamu képet egy szépfiúról, de olyanról ami nem feltűnő, hogy kamu, vagy modell, hanem az a szívtipró szomszéd srác kategória. Bejelölsz random 1000 nőt, abból 6-700 garantáltan visszaigazol, bizonyítani is tudom. Plusz minden 3. ír is, hogy honnan ismerjük egymást, meg volna e kedvem ismerkedni. Eddig átlag pasiként azt hittem halott a facebook, 10 ből 1 random nő ha visszaigazolt, ha ráírtam, sosem válaszolt egy sem. Itt meg tök maguktól írnak. Plusz badoon csináltam vele profilt is, 1 hónap alatt 246 egyezés, úgy hogy napi 1 órát voltam fennt max vele és max napi 20 nőt húztam jobbra. És tényleg az van, hogy maguktól írnak a nők random, hogy honnan ismerjük egymást, van e kedvem ismerkedni, stb. Sőt, minap még egy csinos nő állást is ajánlott csak úgy random (persze lehet, h kamu, de mutatom is alább). Ennyire egyszerűek a nők mint egy ék, ha helyes vagy, lubickolsz a p.ncikban? Ha átlagos vagy, akkor vért kell izzadnod, hogy egy nő rád nézzen, ha ronda, azt inkább nem is mondom...


[link]


2021. jún. 18. 17:48
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
86%
#9 Nem minden csaj, csak akinek baj van a toronyban. Buta nőkkel tényleg lehet szórakozni, de férfiakkal is. Aki egy kicsit is megfontolt, annak feltűnik, hogy kamu.
2021. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
82%
Azzal azért tisztában vagy, te nagyon okos (vajon miért is nincs nőd 😂), hogy mások képeivel visszaélni bűncselekmény? Mindegy, a böriben legalább lesz részed szexben 😅.
2021. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, ahol mélyebben szivatod őket, szerelmi sztorit találsz ki?


Nincs sajnos, olyan van ahol levideoztam a több száz badoo matchet, valahol megvan az a video. Este majd megnézem. Az a gond, hogy nincs időm ezzel szórakozni, fűzni őket, mert sok a melóm mindig. Meg aztán újabb és újabb képet kérnek, aztán nekem csak 5 volt erről a pasiról...Szóval mikor rájönnek, hogy kamuszagú, akkor lelép a legtöbb mielőtt mélyen el lehetne beszélni velük.

2021. jún. 18. 18:07
 14/54 A kérdező kommentje:

Aki egy kicsit is megfontolt, annak feltűnik, hogy kamu.


Van minden képe alatt vek alatt 70-100 likeom, szóval nem könnyű. Persze az feltűnő, hogy kevés bejegyzés van...Szóval sokan megneszelik h kamu a profil...

2021. jún. 18. 18:09
 15/54 anonim ***** válasza:
88%

"Ennyire egyszerűek a nők mint egy ék, ha helyes vagy, lubickolsz a p.ncikban? "


Ennél már csak a férfiak egyszerűbbek. Nem hogy elveszítik minden józan eszüket, ha egy igazán csinos nő érdeklődést mutat feléjük, de még egy rakat pénzt is képesek rákölteni.

2021. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

hogy mások képeivel visszaélni bűncselekmény


Valami amcsi pasitól vannak azok a képek, szerintem nem pont azzal fog foglalkozni, hogy ki használja a képeit és ki nem.

2021. jún. 18. 18:10
 17/54 A kérdező kommentje:

de még egy rakat pénzt is képesek rákölteni.


Így bizony, én is nem egyszer belestem ebbe a hibába, volt barátnőimre havonta 50 ezreket költöttem (nem vagyok gazdag, de jó szívvel adok) annó, ami mostani árfolyamon lehet 80 is lenne havi szinten. Mégis volt amelyik átvert, hazudozott, megcsalt, még gazdagabb pasit keresebb menet közben, stb. Nőre egy ftot sem szabad költeni.

2021. jún. 18. 18:12
 18/54 anonim ***** válasza:
33%

Az első vagyok.

[link]


Itt Pl. Beszél arról a srác, h tinder kísérletben a pasi helyes volt, tökéletes, de eliteltek gyerek molesztalas miatt. Egy csomó csajt egyáltalán nem zavart. :D jó az élet a csúcson. Várom hogy én is kigyurt legyek. Én csak helyes vagyok, de se pénzem, se nagy izmok, se státusz.

2021. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
21%

"Nőre egy ftot sem szabad költeni" Én is eszerint élek. Max az első randin hívom meg egy kávéra. Onnantól engem nem húznak le. Majd max, ha egyszer feleségem lesz, de akkor sem vennék meg neki akármit. Aki pénzt akar, keressen sugar daddyt, ne engem.


Tudok egy sztorit, hogy egy csaj motorbiciklit zsarolt ki az akkori barátjától, jó drágát, szülinapjára. Aztán mikor megkapta, pár hétre rá szakított vele, de azért köszönte a járgányt, kedves ajándék volt. Ki akar ezért barátnőt? Nem vagyok éppen ilyen hülye.

2021. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
18. Volt ilyen barátnőm, előző párja agyba főbe verte minden hétvégén, amikor beivott pénteken és szombaton. De magas volt, helyes, a nő 4 évig midnent elnézett neki. Sőt, amikor megromlott a kapcsolatunk, mert féltékeny lettem (mivel 100 pasi írkált neki hetente a facebookon...), azonnal az exének panaszolta, hogy milyen vagyok. Az meg éppen szingli volt, azonnal fogadta a volt párom, meg is csaltak 1 év után...Mindent úgy, hogy a nő 24 éves volt, jogi egyetemet végzett szín ötössel, szóval annyira hülye sem volt. Az sem zavarta ha a pasi néha felpofozta. Olyankor elborul a női agy, ha jó pasit lát és megfeledkezik mindenről.
2021. jún. 18. 18:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!