Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szórakozni akarsz nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozni akarsz nőkkel, vagy szimplán csak hülyíteni őket, vagy megismerni milyenek (felszínesen), akkor elég ha egy kamujópasis jól felépített facebookot létrehozol és maguktól fognak írni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert két éve csináltam egy ilyet, még ma is működik. Feltöltöttem 4-5 kamu képet egy szépfiúról, de olyanról ami nem feltűnő, hogy kamu, vagy modell, hanem az a szívtipró szomszéd srác kategória. Bejelölsz random 1000 nőt, abból 6-700 garantáltan visszaigazol, bizonyítani is tudom. Plusz minden 3. ír is, hogy honnan ismerjük egymást, meg volna e kedvem ismerkedni. Eddig átlag pasiként azt hittem halott a facebook, 10 ből 1 random nő ha visszaigazolt, ha ráírtam, sosem válaszolt egy sem. Itt meg tök maguktól írnak. Plusz badoon csináltam vele profilt is, 1 hónap alatt 246 egyezés, úgy hogy napi 1 órát voltam fennt max vele és max napi 20 nőt húztam jobbra. És tényleg az van, hogy maguktól írnak a nők random, hogy honnan ismerjük egymást, van e kedvem ismerkedni, stb. Sőt, minap még egy csinos nő állást is ajánlott csak úgy random (persze lehet, h kamu, de mutatom is alább). Ennyire egyszerűek a nők mint egy ék, ha helyes vagy, lubickolsz a p.ncikban? Ha átlagos vagy, akkor vért kell izzadnod, hogy egy nő rád nézzen, ha ronda, azt inkább nem is mondom...


[link]


2021. jún. 18. 17:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Tudnál még nekem mutatni bizonyítékokat? Iszonyatosan érdekelne.
2021. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
66%
Mármint, nem azért, mert ketelkedem ebben, hanem mert nagyon durva. :D
2021. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Maguktól írnak random. Vagy 15 ilyen van a héten.

2021. jún. 18. 17:53
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Ostiba. Legalább nézz utána a szuper munkádnak!

[link]

2021. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Most mit siránkozol ezen? A szép nőkre millió pasi ír rá, rám meg soha senki. Igaz, hogy a kutyám képe van kint profilképnek, de azért 1-2 kép van kint rólam, de rám se írnak. Ez van, nem vagyok olyan szép.
2021. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Megkérdik honnan ismerem őket, mondom csak szimpatikusak voltak. És máris írnak, hogy te is az vagy...


[link]

2021. jún. 18. 17:56
 7/54 A kérdező kommentje:

Ostiba. Legalább nézz utána a szuper munkádnak!


Egy szóval nem mondtam, h bedőltem neki...

2021. jún. 18. 17:57
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

XD

Mi csak kamu női facebookot csináltunk szomszéddal.

Beteltek pár nap alatt az ismerős helyek, de többezer követő is lett, mert a követés opciót bekapcsolva hagytuk, és aki jelölte, az már egyből követte is. XD

1000-1200 lájkok vannak a képein, 2012 óta meg van, soha nem tiltották. XD Nem is tűnik fel, hogy kamu, egy nem annyira ismert modell képeit használtuk, de nagyon meg van szerkesztve (világosítva, effektek), így a FB sem ismeri fel, hogy kamu.

Az üzenetek tele vannak farokfotókkal. XD Meg hogy "gyere át, fizetek, veszek neked csokit", "komoly kapcsolatra vágyom veled", jókat röhögtünk néha ezen. XD Tele van kiéhezett pasikkal a FB. XD

2021. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
18%

Nincs elmentve egy albumod ezekről, amit megmutatnál? Nincs olyan, ahol mélyebben szivatod őket, szerelmi sztorit találsz ki? Instán láttam már ilyeneket, h chadnak van kiadva a srác és random első pár sora a csajnak az h szűz és vegye el a szüzességét, és már írta a címet.


Ha jó pasi vagy tényleg bárkit megdughatsz, és minden csaj ribi lesz. Nem értem h nincs olyan nő aki ezt ne tagadná, de mindegy, ha így meglátjuk a valóságot, magunktól.

2021. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

és pl nekem úgy sem írnak vissza, max 10/1, de az is inkább csak távolságtartóan, amikor én sem vagyok egy ronda pasas, legalábbis amikor 5 éve a csajok és pasikon társkeresőztem, akkor 6 év alatt volt 4 párom onnan (rövidek voltak a kapcsok) és vagy 20 egyéjszakás. Mutatom annó a csajok es pasikos statisztikámat. De még így is max 20/1 nőnél van esélyem ha nagyon nyomulok, szóval ez a kamu pasi meg kb 10/8 nőnek bejön. Ez a nem semmi.


[link]


Borzasztó felszínesen a nők, ez tény (persze lehet ezt sok pénzzel, jó humorral, stb értékekkel kicsit kompenzálni, de a helyes arc mindent üt, jolly joker). Aki ezt kétségbe vonja, az buta vagy hazudik.


[link]

2021. jún. 18. 18:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!