Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen boldogságforrást lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen boldogságforrást lehet találni a mai világban magányos férfiként?

Figyelt kérdés

Engedjük el ezt az örökös dumát, hogy mindig van lehetőség a fejlődésre, a határ a csillagos ég és csak rajtam múlik.


Van egy életkorgörbe, aminek olyan 25-30 körül jön el a csúcsa, utána ez már megy lefelé. (igen, genetikailag van, aki 40 évesen is 28-nak néz ki, de ezeket most szintén hagyjuk, ahogy az életelcseszős embereket is, akik 15 év rossz házasság után meg vannak győződve, hogy 40 fölött kezdődik az élet).


Tehát, ami nem volt nagyon kényelmetlen és életidegen (Pumped Gabo izomzat, öltöny) vagy nem lett volna feleslegesen nagy költség és kiadás (autó) azok kivételével nagyon sok dolgot megtettem azért, hogy vonzóbb lehessek a nők szemében.


Ennek a szélmalomharcnak itt van vége, nem akarom úgy végezni, mint az itteni incelek, akik naponta írnak ki kérdéseket.


Kialakítottam egy életet, de valahogy már azt veszem észre magamon, hogy egyre nehezebben megy minden. Már semmihez nincs kedvem. Megtörtem, ha úgy tetszik. Ami eddig motivált az életben, hogy lesz majd egy párom, akivel szeretjük egymást, az egyre távolabbra került és egyre elérhetetlenebbé vált.


És ezen nem segít az, hogy látom a szerelmes fiatalokat, akik boldogok és még őszintén mennek bele a kapcsolatba, múltbéli sérülések nélkül. Nekik én túl öreg vagyok, a saját korosztályomon meg azt érzem, mintha egy állásinterjún lennék. Mintha a lelkem nem számítana, csak megfeleljek egy listának.


Úgy érzem, azért nem tudom elengedni ezt az egészet, mert a társadalom irányából folyamatosan jön az inger, hogy "sosem késő". De én el akarom engedni, mert úgy érzem, hogy megbetegít, túl nagy célt jelöltem ki magamnak.


De ugyanakkor azt is érzem, hogy ha nem lehet egy szerető, őszinte kapcsolatom, akkor élni sincs kedvem. Nem öngyilkos akarok lenni, csak lassan sorvadok el az egyre mélyebb depresszióban. Tüneti kezelést meg nem akarok, mert tudom mi az oka. És azzal, ha drogokkal vidámmá teszem magam, nem leszek fiatalabb, ugyanazok közül a kiégett, listázós emberek közül válogathatok, akiknek nem számít az, hogy én ki vagyok, hanem csak az, hogy megfelelek-e egy listának.



2021. máj. 13. 09:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
14: Ő igazi példakép, viszont én nem értek hozzá, hogy megállapítsam hogy chad e
2021. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
16: Az asztali oldalon látszik, hogy milyen kérdéseket tettem fel korábban, vagy csak felismerted a csávót?
2021. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Két képét kellett összehasonlítani (talán, hogy volt-e plasztikája), és ugynaazt a képet linkelted be. Nekem meg jó a memóriám.
2021. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb minden hasonló kérdés alá belinkeled. Ugyanezt a csávót. De még mindig k.rva ronda a pofája, a teste meg agyongyúrt. Neked fogalmad sincs, mi jön be a nőknek. Ilyen pasik a meleg férfiaknak jönnek be. Szóval elgondolkodnék a helyedben, miért vagy ennyire a megszállotja ennek a férfinak...
2021. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
17%
Basszál be hétvégente (vagy hétköznap is akár), drogozzál. Legjobb boldogságforrások.
2021. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
44%

11-es vagyok.

Kedves kérdező, mivel nem válaszoltál a kérdéseimre, ebből is látszik, hogy eszed ágában sincs javítani a helyzeteden, ez megint a szokásos incel siránkozás.

Mivel így valóban nem lesz senkid, válaszolok az eredeti kérdésre.


Utazz, gyűjts élményeket!

Fókuszálj a barátaidra, járj bulizni, fesztiválokra (amikor majd lehet)

Vegyél egy kisállatot.

Kezdj el tanulni valami új dolgot (nyelvet, szakmát, kézműves dolgokat, bármit)

ha szex kell, járj prostizni!

2021. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
8%
Fordulj a spiritualizmus felé,keress rà Sadhgurura
2021. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ha nincs autód, hogyan akarsz barátnőt?
2021. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincsen hobbid, barátaid?
2021. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

24: Igazából őt választottam ki Tinder kísérletezésre, mivel neki még olyan teste van, ami a gyakori szerint pont elérhető naturálban. Közbe a feje sem olyan agresszív maszkulin, mint másoknak. Az is látszik, hogy valamit csinált a szemével, hogy alfábbnak látszon, bár ez csak az én elméletem. A legrégebbi képeken kerekebb szeme van.


Amikor kamutinder profilt csináltam vele, az gyakorlatilag felrobbant.

2021. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!