Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 év körüli nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 év körüli nagyon csinos vonzó nő előtt valóban hosszú sorok állnak és könnyű nekik társat találniuk?

Figyelt kérdés
Csúnya kövér férfiként abszolút nem tudom elképzelni a helyzetüket ezért kérdezem
ma 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen. Pont igy.

Csunya, köver nőkent, irigylem a helyzetuket

ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mindig van jelentkező, az biztos.


33N

ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen, sorok állnak előttük de pont emiatt nehéz társat találniuk. Ki kell szűrni a fuckboyokat, akik csak egy estére akarják őket, meg a tömérdek nyomorékot akiknek egekben az önbizalma a semmire, ezért befásulnak és sok normálisat is elhajtanak amivel csökkentik a sikeres társkeresés esélyeit.

Nyilván nem ezt akartad hallani, de mindenkinek megvannak a saját problémái, nem a tiéd a legnagyobb.

ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindig. Lehet sok olyan állna sorba akik a nőnek nem kellenének. Így hiába állnak sorok.
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy hány éves egy nő. Ha a korához képest jól néz ki, mindig tud válogatni.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem.Főleg az olyannak,mint nekem,aki ritkán szerelmes,és az se jelenti azt,hogy összeillünk.

Csaltak meg,aláztak már meg,hiába vagyok szép.

Azonkívűl benne vagyok az érzelem nélküli szexbe is,de olyat is nehéz találni,aki jó az ágyban,és nem akar semmi mást.Ráadásul szeretnének elnyomni,belepofázni mindenve.Én meg nem leszek alá,fölérendelt viszonyba sehogy.Teljes értékű kapcsolatot szeretnék,nem házi,fialós ku.rvának menni.

ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Gondolod kérdező? És szerinted egy szép nőnek hány pasival egyezik meg a gondolkodása, a világnézete? Hány olyan férfi van aki csak d*gni akarja?

Egyébként nézz csak a sztárokra, még a legszebb/legjobb nőket is csalják, megunják vagy éppen elhagyjàk. Járj egy kicsit nyitott szemmel.

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolhatod, hogy nekik könnyebb, mint egy átlagnak.
ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyedül a bőség zavara okozhat egy ilyen nőnek nehézséget, ami miatt 100%, hogy a legrosszabbat fogja választani. Az meg szokás szerint ki- és felcsinálja őt, majd szakítanak. Ezután, immár újdonsült anyukaként megpróbál összejönni pár korábbi jelentkezővel, akik meg azóta már meggondolták magukat (vajon miért?!). És végül marad a klasszikus „minden férfi szemét” megállapítás. :D
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Attol fugg. Ha nagy tarsasagi eletet elnek, sok ismerossel, akkor minden bizonnyal. En hiaba voltam ilyen no, introvertaltkent nyilvan nehezebb volt a helyzetem, nem jartam annyi programra, elvoltam magamban. Ugyhogy elottem nem kigyoztak a sorok :D
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!