Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha a sok elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a sok elutasítás miatt úgy döntöttem, hogy ezentúl randi előtt iszok "egy kis" alkoholt, hogy ne izguljak a helyszínen, lazábbnak tűnjek és több önbizalmat sugározzak?

Figyelt kérdés

tegnap 22:41
A kérdező szavazást indított:
Egy kis alkoholt lehet inni randi előtt, nincs azzal gond, ha nem tűnsz konkrétan részegnek.
Randi előtt akár egy csepp alkohol elfogyasztása is gáz dolog.
13 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy egyáltalán nem vagyok nagy piás, ritkán iszom, de arra gondoltam, mi lenne, ha kipróbálnám ezt az iszom egy picit randi előtt dolgot.
tegnap 22:45
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

El leszel könyvelve alkesznek.


Akkor is, ha a csaj minden tinderes fotóján fél liter borral pózol.

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogy csak annyit innék, hogy ne tűnjek részegnek, hanem csak simán egy laza, jókedvű, szikla szilárd önbizalommal rendelkező csávónak.
tegnap 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán érződni fog rajtad, hogy ittál.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban megmondom, hogy egy rettentően kínosan viselkedő részeg (nem vagy hozzászokva az alkoholhoz), de legalábbis spicces balfasznak fogsz tűnni, nem laza csávónak.
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az önbizalmad fejlesztésére vannak ám más, hatékonyabb, valós eredményt adó módszerek is, mert ugye így te is csak a látszat keltésére utazol. ;)
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Légy önmagad inkább. Ha a csaj megérzi a piát, nagyobb visszautasítást kapsz, mintha normálisan mentél volna el randira.
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, az alkohol nem Frontin. (Bár az nem tudom hogy működik, de szerintem az sem jó randi előtt.) Egy pohártól nem leszel laza, többtől meg ha nem bírod az alkoholt, akkor vagy gáz leszel vagy punnyadt.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ihatsz, de a következő randi előtt is fogsz meg azután is és aztán ha észreveszi rajtad lehet elzavar.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha iszol akkor vagy rendesen vagy sehogy!
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!