Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szociális fóbia és hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociális fóbia és hasonló mentális problémákkal hogy tudnék párt találni újra?

Figyelt kérdés

27/f

Még rokonokhoz se szívesen megyek, nem hogy idegen emberek közé. Egyedül a közeli családtagokkal tudok egy légtérben megmaradni szorongás nélkül.

Önbizalomhiányom is van. Egyetemet már másfél éve halasztom, pedig csak az államvizsga és szakdolgozat lenne hátra. Depresszió gyötör már évek óta.

Munkanélküli vagyok, az önéletrajzom tele van lyukakkal. Lassan felélem a tartalékaimat. Szerintem visszamegyek egy gyárba melózni. Az is jobb, mint a semmi.


Amikor volt barátnőm egész jól mentek a dolgok. Dolgoztam, voltak célok, szociális gondok ellenére magamra erőltettem a családi vacsorákat/bulikat. Még nyaralni is képes voltam elmenni gyakorlatilag idegen emberekkel.

Akkor kezdődött a lejtmenet, amikor 3 év kapcsolat után a lány más sráccal kezdett el beszélgetni. Szétmentünk.

Azóta már megbékéltem, nem haragszok rá, meg igazából nem is érdekel.


Azt nem tudom, hogy innen hogyan tovább. Mindig is visszahúzódó voltam, és a személyiségemet egyszerűen nem lehet megváltoztatni. Barátnőm is csak azért lett, mert ő szedett fel gyakorlatilag.

A sült galambra nem várhatok megint. Ötletek?


ma 02:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
ma 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. lépés: kezdj valamit a szociális fóbiáddal....
ma 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!