Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen boldogságforrást lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen boldogságforrást lehet találni a mai világban magányos férfiként?

Figyelt kérdés

Engedjük el ezt az örökös dumát, hogy mindig van lehetőség a fejlődésre, a határ a csillagos ég és csak rajtam múlik.


Van egy életkorgörbe, aminek olyan 25-30 körül jön el a csúcsa, utána ez már megy lefelé. (igen, genetikailag van, aki 40 évesen is 28-nak néz ki, de ezeket most szintén hagyjuk, ahogy az életelcseszős embereket is, akik 15 év rossz házasság után meg vannak győződve, hogy 40 fölött kezdődik az élet).


Tehát, ami nem volt nagyon kényelmetlen és életidegen (Pumped Gabo izomzat, öltöny) vagy nem lett volna feleslegesen nagy költség és kiadás (autó) azok kivételével nagyon sok dolgot megtettem azért, hogy vonzóbb lehessek a nők szemében.


Ennek a szélmalomharcnak itt van vége, nem akarom úgy végezni, mint az itteni incelek, akik naponta írnak ki kérdéseket.


Kialakítottam egy életet, de valahogy már azt veszem észre magamon, hogy egyre nehezebben megy minden. Már semmihez nincs kedvem. Megtörtem, ha úgy tetszik. Ami eddig motivált az életben, hogy lesz majd egy párom, akivel szeretjük egymást, az egyre távolabbra került és egyre elérhetetlenebbé vált.


És ezen nem segít az, hogy látom a szerelmes fiatalokat, akik boldogok és még őszintén mennek bele a kapcsolatba, múltbéli sérülések nélkül. Nekik én túl öreg vagyok, a saját korosztályomon meg azt érzem, mintha egy állásinterjún lennék. Mintha a lelkem nem számítana, csak megfeleljek egy listának.


Úgy érzem, azért nem tudom elengedni ezt az egészet, mert a társadalom irányából folyamatosan jön az inger, hogy "sosem késő". De én el akarom engedni, mert úgy érzem, hogy megbetegít, túl nagy célt jelöltem ki magamnak.


De ugyanakkor azt is érzem, hogy ha nem lehet egy szerető, őszinte kapcsolatom, akkor élni sincs kedvem. Nem öngyilkos akarok lenni, csak lassan sorvadok el az egyre mélyebb depresszióban. Tüneti kezelést meg nem akarok, mert tudom mi az oka. És azzal, ha drogokkal vidámmá teszem magam, nem leszek fiatalabb, ugyanazok közül a kiégett, listázós emberek közül válogathatok, akiknek nem számít az, hogy én ki vagyok, hanem csak az, hogy megfelelek-e egy listának.



2021. máj. 13. 09:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
95%
Meséld már el kérlek, hogy hány éves vagy, mivel foglalkozol, milyen hobbijaid vannak, és hogy pontosan miket tettél annak érdekében, ohgy fejlődj! Ja, és hogy milyen igényeid vannak egy nő részéről!
2021. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
75%
Oke, diagnosztizaltalak a fotelbol, elorehaladott depressziod van. Szakemberhez kene menj. Ha jarsz valahova, akkor keress egy masikat. Addig, amig jol nem leszel. Utana raersz parkapcsolaton morfondirozni.
2021. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Chad arc, Chad test.


Modern z gen nőknek. Az y gennél a Chadnek féfiasabb arca/nagyobb izmai vannak, viszont az y gen elvárásai kisebbek, tehát ez ma az abszolút nyertes pasi.


(Chad jelentése: Jó kinézetű férfi)

2021. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

[link]

neked ő tetszik, ő is chad arcú?

2021. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Hm hát nekem a Gerard Way féle férfiak jönnek be, ezeknek olyan langyos beütése van, ha értitek mire célzok. :D
2021. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Te szerelmes vagy ebbe a fasziba alfás? Csak mert egy másik kategóriában róla kérdezgetted, hogy hogy lehet ilyen a szeme.

"Chad jelentése: Jó kinézetű férfi)"


Óriási bűn, ha egy férfi jól néz ki, az meg még nagyobb bűn, hogy a jól kinéző férfiak tetszenek a nőknek.

2021. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
89%
De egyébként, ha kaphatok ilyen Fabian féle pasit, és minden stimmel vele belsőleg is, imádja az állatokat, vidám, pozitív ember, akkor miért kéne helyette egy ilyet választanom, mint pl ti?
2021. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%
17-es azért, mert akkor szerintük felszínes femináci vagy:D
2021. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem muszáj boldognak lenni. Legyél nyugodt, hogy azoknak is, akiknek van nője, egy jelentős része boldogtalan.
2021. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
83%

#18

Ilyen esetben örömmel leszek femináci. :D

2021. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!