Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen boldogságforrást lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen boldogságforrást lehet találni a mai világban magányos férfiként?

Figyelt kérdés

Engedjük el ezt az örökös dumát, hogy mindig van lehetőség a fejlődésre, a határ a csillagos ég és csak rajtam múlik.


Van egy életkorgörbe, aminek olyan 25-30 körül jön el a csúcsa, utána ez már megy lefelé. (igen, genetikailag van, aki 40 évesen is 28-nak néz ki, de ezeket most szintén hagyjuk, ahogy az életelcseszős embereket is, akik 15 év rossz házasság után meg vannak győződve, hogy 40 fölött kezdődik az élet).


Tehát, ami nem volt nagyon kényelmetlen és életidegen (Pumped Gabo izomzat, öltöny) vagy nem lett volna feleslegesen nagy költség és kiadás (autó) azok kivételével nagyon sok dolgot megtettem azért, hogy vonzóbb lehessek a nők szemében.


Ennek a szélmalomharcnak itt van vége, nem akarom úgy végezni, mint az itteni incelek, akik naponta írnak ki kérdéseket.


Kialakítottam egy életet, de valahogy már azt veszem észre magamon, hogy egyre nehezebben megy minden. Már semmihez nincs kedvem. Megtörtem, ha úgy tetszik. Ami eddig motivált az életben, hogy lesz majd egy párom, akivel szeretjük egymást, az egyre távolabbra került és egyre elérhetetlenebbé vált.


És ezen nem segít az, hogy látom a szerelmes fiatalokat, akik boldogok és még őszintén mennek bele a kapcsolatba, múltbéli sérülések nélkül. Nekik én túl öreg vagyok, a saját korosztályomon meg azt érzem, mintha egy állásinterjún lennék. Mintha a lelkem nem számítana, csak megfeleljek egy listának.


Úgy érzem, azért nem tudom elengedni ezt az egészet, mert a társadalom irányából folyamatosan jön az inger, hogy "sosem késő". De én el akarom engedni, mert úgy érzem, hogy megbetegít, túl nagy célt jelöltem ki magamnak.


De ugyanakkor azt is érzem, hogy ha nem lehet egy szerető, őszinte kapcsolatom, akkor élni sincs kedvem. Nem öngyilkos akarok lenni, csak lassan sorvadok el az egyre mélyebb depresszióban. Tüneti kezelést meg nem akarok, mert tudom mi az oka. És azzal, ha drogokkal vidámmá teszem magam, nem leszek fiatalabb, ugyanazok közül a kiégett, listázós emberek közül válogathatok, akiknek nem számít az, hogy én ki vagyok, hanem csak az, hogy megfelelek-e egy listának.



2021. máj. 13. 09:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%

"ugyanazok közül a kiégett, listázós emberek közül válogathatok, akiknek nem számít az, hogy én ki vagyok, hanem csak az, hogy megfelelek-e egy listának."

nem akarlak elkeseríteni, de most magadról írtál. Akinek nincs párja, nincs ereje beszállni a randipiacra, azokkal általában az a baj, hogy sokkal jobbat várnak, mint amit nyújtani tudnak. Láttam olyan nőt, hogy nagy darab volt, férihangja, nekem még büdös is volt, elvált, volt gyereke, de viszont kedves és rendes volt és emiatt volt pasija! Talán te teszed magasra a mércét, mert mondjuk egy ilyen nőhöz te nem tudnál vonzódni, pedig lehet hogy egy ilyen neked is jutna. a világ mindig is nehéz volt, aki tett erőfeszítést, megkapta a jutalmát, aki nem hajtott, a maradék közül válogathatott. Nem kell sírni a listázás miatt, az hogy normális vagy és kedves, elég kellene legyen egy hasonló kaliberű nőhöz, ha meg jobbat akarsz, ahhoz tenni is kell. Most komolyan, ott vana z a kéz és lábnélküli fickó a gyönyörű feleségével és családjával. Na ő neki elég volt csak a belső, hogy megfogjon vele egy nőt. De tudod az a tapasztalat, hogy akinek a külső dolgai nem fejlettek, enm sikeres, az általában a belsőt sem nagyon fejleszti. Csak jobbnak gondolod magad mint ami vagy vagy pedig az énideálodat hiszed valóságnak. Ha nem akarsz hajtani a nőért, akkor ne hajts, de akkor ne is siránkozz, hogy nincs nőd. Azt szokták mondani, hogy aki nem dolgozik, az ne is egyék. Ha neked ez így jó és beletörődtél, akkor oké. Nehogy már ahzt hidd, hogy a pasik oylan önzetlenek, ott is a nő ha nem vírít szépséget, háziasságot vagy bármit, ugyanúgy lapátra kerül és kiesik a húspiacról. A férfi és nő között sosem lesz az a fajta önzetlen szeretet, mint amit a szüleinktől kaptunk. Az amire te vágysz, anyád tudta csak megadni ha szeretett, senki más. Minden más kapcsolat részben érdeken alapul és ebbe vegyül egy kis szerelem, aztán jó esetben szeretet.

2021. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
24%
Munka, gaming, tőzsde, gymcelling
2021. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

Most a rinyáláson kívül akkor mi volt ezzel a célod? Mert tenni nem akarsz semmit, le is szögezted, ne is mondjunk semmi olyat, hogy fejleszd magad. Na akkor, mit szeretnél? Hogyan szeretnél párt? Egy szimpatikus megnyilvánulásod se volt ebben az ezer sorban, amit írtál. Ha máshoz is így állsz hozzá, nem csoda, hogy nincs senkid. Lehet ezen duzzogni, meg kifogást keresni, de attól még így van.


És ezen nem segít az, hogy látom a szerelmes fiatalokat, akik boldogok és még őszintén mennek bele a kapcsolatba, múltbéli sérülések nélkül. Nekik én túl öreg vagyok, a saját korosztályomon meg azt érzem, mintha egy állásinterjún lennék.


??? Mert szerinted az ismerkedés miből áll? Le kell futni a kötelező köröket... hova jártál iskolába, mit tanultál, szeretted-e amit tanultál, hol dolgoztál, mik a céljaid, családoddal milyen a kapcsolatod, stb. Én is utáltam ezt mindig is, de ez ezzel jár. Mert ezek sok mindent elárulhatnak a másikról egyrészt, másrészt meg tudjam már a másikról, hogy járt-e iskolába rendesen, vagy csak melegedni járt be télen. :D

2021. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
40%
Hagyjuk már ezt a fejlesztési baromságot mit hova? Ha van egy átlagos vagy alatti külsőd és nem vagy elhízva akkor mit fejlesztesz még magadon? A külső olyan amilyen és ha az nem tetszik a nőknek akkor buktad ! Ez nem nyelv amit tanulással lehet fejleszteni könyörgöm! -_-
2021. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
70%

Mert belsőt nem lehet fejleszteni? Tanulással? Olvasással? Bármivel? Na, már megint csak a külső. Ezért nincs senkitek és nem is lesz.

Na de továbbra sem derült ki, hogy akkor a rinyáláson kívül mit is szeretnétek?

2021. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
26%
5: A külső alapján a nők filterezik a potenciális jelölteket. Ha nincs meg egy minimum, esélyed sincs, hogy megmutasd a belsődet. Sajnos a minimum ma ott kezdődik, hogy vagy Chad fejed, vagy kocka hasad van.
2021. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

6.


nagy baromság. Még képen sem láttam a páromat, mikor már tudtam, hogy bármilyen lehet, akkor is be fog jönni. Egyszerűen olyan volt belsőleg...ahogy irt. Fél éve együtt élünk. Oké, lehet ez nagyon ritka, de akkor is vannak kivételek!

2021. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene az a "Chad fej"? 🤣🤣
2021. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor mindenki akinek van nője, Chad fejű és/vagy kockahasú?
2021. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Én például kifejezettem taszítónak tartom a kockahasat és a kigyúrt testet.

Fogalmam sincs mi az a Chad-fej, de gyanítom, hogy az se jönne be.

2021. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!