Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen boldogságforrást lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen boldogságforrást lehet találni a mai világban magányos férfiként?

Figyelt kérdés

Engedjük el ezt az örökös dumát, hogy mindig van lehetőség a fejlődésre, a határ a csillagos ég és csak rajtam múlik.


Van egy életkorgörbe, aminek olyan 25-30 körül jön el a csúcsa, utána ez már megy lefelé. (igen, genetikailag van, aki 40 évesen is 28-nak néz ki, de ezeket most szintén hagyjuk, ahogy az életelcseszős embereket is, akik 15 év rossz házasság után meg vannak győződve, hogy 40 fölött kezdődik az élet).


Tehát, ami nem volt nagyon kényelmetlen és életidegen (Pumped Gabo izomzat, öltöny) vagy nem lett volna feleslegesen nagy költség és kiadás (autó) azok kivételével nagyon sok dolgot megtettem azért, hogy vonzóbb lehessek a nők szemében.


Ennek a szélmalomharcnak itt van vége, nem akarom úgy végezni, mint az itteni incelek, akik naponta írnak ki kérdéseket.


Kialakítottam egy életet, de valahogy már azt veszem észre magamon, hogy egyre nehezebben megy minden. Már semmihez nincs kedvem. Megtörtem, ha úgy tetszik. Ami eddig motivált az életben, hogy lesz majd egy párom, akivel szeretjük egymást, az egyre távolabbra került és egyre elérhetetlenebbé vált.


És ezen nem segít az, hogy látom a szerelmes fiatalokat, akik boldogok és még őszintén mennek bele a kapcsolatba, múltbéli sérülések nélkül. Nekik én túl öreg vagyok, a saját korosztályomon meg azt érzem, mintha egy állásinterjún lennék. Mintha a lelkem nem számítana, csak megfeleljek egy listának.


Úgy érzem, azért nem tudom elengedni ezt az egészet, mert a társadalom irányából folyamatosan jön az inger, hogy "sosem késő". De én el akarom engedni, mert úgy érzem, hogy megbetegít, túl nagy célt jelöltem ki magamnak.


De ugyanakkor azt is érzem, hogy ha nem lehet egy szerető, őszinte kapcsolatom, akkor élni sincs kedvem. Nem öngyilkos akarok lenni, csak lassan sorvadok el az egyre mélyebb depresszióban. Tüneti kezelést meg nem akarok, mert tudom mi az oka. És azzal, ha drogokkal vidámmá teszem magam, nem leszek fiatalabb, ugyanazok közül a kiégett, listázós emberek közül válogathatok, akiknek nem számít az, hogy én ki vagyok, hanem csak az, hogy megfelelek-e egy listának.



2021. máj. 13. 09:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Wow, ki hitte volna, hogy egy gyönyörű férfit jobbra húzzák a nők. Legalább láthattad milyen az, mikor matched van Tinderen.
2021. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
De miért is kellett volna ezt a férfit balra húzni?
2021. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__105..


Itt az eredeti kérdés.


32: Egy normális, értelmes és élhető monogám világban ezt a férfit azért húznák balra a nők, mert tudnák, hogy nem kaphatják meg. Sajnos ma jobbra húzzák, mert a párkapcsolati piac el van torzulva és így megkaphatják.

2021. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
91%
Tehát azért van eltorzulva a párkapcsolati piac, mert titeket meg balra húznak?
2021. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alfás nagyon durván pszichiátriai eset :S Igen, egy párhuzamos univerzumban őt balra húznék, titeket meg jobbra, de ez sajnos nem az az univerzum :S
2021. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
33. egy csomó oka lehet annak, hogy miért húzzák jobbra. Férfiként én is jobbra szoktam húzni a legjobb nőket is (kivéve, ha ellenszenvesek). Nem azért, mert azt hiszem, hogy van náluk esélyem, hanem mert miért ne. Különben meg ki tudja, soha senkinél nem tudhatja az ember, mi van a másik fejében. Én is jöttem már be olyan gyönyörűszép csajnak a gáz fejemmel, hogy az hihetetlen. Valami komoly kattanása volt? Nyilván. Full nem volt komplett a csaj. De ez akkor másnál is előfordulhat, egy próbát megér.
2021. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
12%
36: Azért húzzák jobbra, mert objektíven jól néz ki, a nőket pedig ma kizárólag a kinézet érdekli.
2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem csak a kinézet. Tudod a külső az első szűrő, majd a következő a belső, de te belső értékek alapján sem rúgsz labdába sajnos.
2021. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
82%
Na, már csak a külső érdekel? Eddig az volt, hogy a pénz, autó és ház is számít.
2021. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Éljél az életnek. Szeresd a természetet, járjál kirándulni, akár egyedül is, csatlakozzál biciklitúrázókhoz, kajakosokhoz, örülj,hogy ép a kezed, lábad, tudod hajtani a biciklit, ismerj meg új helyeket az országban, és majd ezek során találsz olyan nőt, aki megfelel. Ha keresed, akkor nem találsz.
2021. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!