Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megijesztettem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom, akivel rengeteget írunk, beszèlgetünk. Az az èrzèsem, hogy ö is ugyanúgy èrzem mint èn. Viszont nekem már olyan sokszor sültek már el balul a kapcsolataim, hogy èn lt. fèltenèm elveszíteni ès azt irtam ma neki, hogy nem állnèk kèszen egy kapcsolatra. El is olvasta, de többet nem is válaszolt már vissza. Elrontottam mindent?
ma 00:45
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem akar friendzone-ba kerülni. Ez teljesen érthető. Ha annyira kedves barátod, akkor elmondhatná normálisan, hogy mi a gondja.
ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az gáz ha direktbe rákèrdezek? Utálom a vergödèst ès már a 30as èveink felè járunk az iskolás szègyenlem magam idöszak már inkább èretlen dolog lenne..
ma 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!