Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a lányról, engem kicsit megijesztett?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedtünk meg, és tegnap mentem fel hozzá először, de be kell valljam, kicsit megijesztett. Nagyon szereti az állatokat, ezt már tudtam is, de van egy kutyája, aki nagyon fél a tűzijátéktól és petárdázástól. És van a kutyának külön DAP párologtató (természetes szer, ami feromont tartalmaz és ettől elvileg megnyugszik a kutya) és valami terápiás CD kutyáknak, amit ilyenkor lejátszik neki. És ez egész éjszaka megy neki szilveszterkor, mikor ő nincs otthon, a kutya kedvéért egész este megy a lejátszó a kutyának. Mert ő nem híve az ilyen nyugtatóknak, főleg hogy ilyenkor nincs is otthon, nem akarja, hogy baja legyen a kutyának. Oké, én is szeretem az állatokat, de nekünk a kutya házőrző volt, és mikor vihar volt vagy petárdázás, akkor max beengedtük az előszobába. De ez nem túlzás kicsit???
2018. júl. 30. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kutya egyforma, úgy ahogy ember és ember között is van különbség.

Nem túlzás.

2018. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát attól ijedtél meg, hogy szereti a kutyáját, ráadásul felelős állattartó? Inkább tisztelni kellene ezért.
2018. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert próbál minden lehetséges eszközt bevetni a kutya érdekében? Szerintem nem ijesztő egyáltalán. F
2018. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"de nekünk a kutya házőrző volt"

Neki meg csaladtag.

Abdzolut nem tulzas, amit tesz.

Miert baj neked, hogy megy a cd, mig nincs otthon? 😊

2018. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy furcsa benyomást keltene (mivel sosem hallottam ilyenrõl, ezért fura), DE emiatt még nem ítélnék el senki sem.

Ha amúgy normális lány más szempontokból is, akkor jó az.

2018. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy évben szól a kutyának egy nyugtató zene. Ez mitől olyan durva...? Az én macskám a szilvesztert egy cipős dobozba bújva tölti, annyira fél. Tudom, hogy viccesnek tűnik, de az állatoknak ez komoly stressz.
2018. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Jo-jo, hogy szereti a kutyakat/allatokat.

De ez nekem is kicsit fura. Szerintem ha osszejottok es pl választania kellene kozted es a kutya kozott.....hát....

Amugy szerintem átesett a lo túloldalára. Az allatok, foleg a kutyak, feltetlen szeretet adnak. Erősebbé ket szerintem mint amit az ember valaha fog tudni adni. Es hat....egy kutya szeretete megugorja az ember altal adni tudo szeretetet. Szoval, erdemes az állatoktól erzelmileg kicsit tavol maradni.

Szerintem.

2018. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy ahány ház, annyi szokás, de most ezen mi a fene ijesztett meg??

Főleg, hogy állításod szerint szereted az állatokat. Vagy csak addig szereted, ameddig elég tárgyként kezelni őket?

És belegondolva az állat helyzetébe: vajon a ti házőrzőtök érzi jobban magát, vagy az ő szobakedvence?

Ráadásul azon fennakadni, hogy a szilveszteri hangzavarban, ami köztudottan az egyik legstresszesebb időszak a kutyáknak, gondol rá, és igyekszik kellemesebbé tenni azt az éjszakát... ha tényleg szeretnéd az állatokat, akkor ebben nem látnál semmiféle túlzást vagy kivetni valót.

Értem én, hogy az évszázados reflex szerint a kutya csak arra van, hogy jókorát harapjon a betolakodó farpofájába, meg a nyuszika sem házikedvenc, hanem vasárnapi lakoma, de ember, empátia!!

2018. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 Ezzel nem értek egyet, miért kéne választania? Nekünk is van kutyánk, semmi bajom velük. Amellett, hogy egy állatot szeretünk, felelősséggel is tartozunk érte, soha nem kérnék olyat, hogy válasszon közöttük, egyrészt a kutya miatt, másrészt őt se akarnám ilyen helyzetbe hozni. Csak ez volt fura nekem, de lehet azért, mert még nem hallottam ilyenről. Ezért kérdeztem mások véleményét.
2018. júl. 30. 11:47
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 Pont hogy nem tekintem tárgynak őket, és akár hiszed, akár nem a mi házőrzőnk jól van tartva. Nálunk a házőrző nem azt jelenti, hogy ki van kötve a kert végébe és moslékon él. El van engedve az udvarba, és emellett sétáltatva is van rendszeresen. Túrázni is járunk kutyás egyesülettel, és HÚST kap enni, nem maradékot, az oltások is be vannak adva, kullancs-bolhairtó cseppel is van kezelve és rendszeresen visszük orvoshoz. Én úgy gondolom jól tarjuk, szeretjük, foglalkozunk vele, DE a házba nem engedjük be. Van saját ólja, ott a helye. Azért szerintem túlzás kijelenteni azt, hogy tárgyként tartjuk...
2018. júl. 30. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!