Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele? Megijesztett.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele? Megijesztett.

Figyelt kérdés

Már pár hete beszélgetek egy fiúval, és jövőhéten lenne az első randiszerűségünk. Eddig belsőleg nagyon megfogott, ám nemrég rám ijesztett. Közölte hogy idegesíti hogy sok a fiú barátom.. Ami szerintem arra utal hogy féltékenykedő típus :\

Mit csináljak? Mert amúgy tök normális, egy suliba járunk tehát nem hülye.. De inkább már az elején megkímélném magam egy esetleges csalódástól.. :\

17L


2014. aug. 5. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ne menj el vele. Jobb lesz neki nélküled.
2014. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Szerintem hagyd...Kinek kell egy olyan pasi aki ilyen hülyeségre is féltékeny..fúj
2014. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát inkább hagyjad. És ezzel ő jár jól, Te meg "partizhatsz" tovább a "fiúbarátaiddal" jó kis "bevállalósan".
2014. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd zokon, de előre soha nem fogsz tudni semmit, egyrészt azért mert ez az életben az, ami életté teszi az életet... ...másrészt pedig az emberek elsőbb mindig a szép pofájukat mutogatják, a trágya oldaluk csak ezután következik, feltéve, ha nem kétszínű... ...bár ez utóbbi nagyon gyakori ezen a bolygón! :-)
2014. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért az elég durva, hogy még egy randitok sem volt, de máris azon problémázik, hogy sok a fiú barátod. Ha nem adsz okod féltékenykedésre, akkor egy normális fiú párkapcsolat keretein belül sem szól meg emiatt, nem hogy az ismerkedési fázisban. Szerintem a félelmeid be fognak igazolódni később, és tiltani fogja, hogy fiúkkal barátkozz.

19L

2014. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: Ettől félek én is :\ És hiába mondtam neki hogy hülyeség ezen agyalni, nem érti.. És utána azt mondta hagyjuk.

Kicsit elbizonytalanodtam :\

És amúgy jobban kijövök fiúkkal mint lányokkal, ez van. Ettől függetlenül ugyanúgy vannak lány barátnőim is :) De tény, hogy van 1-2 igazán jó fiú barátom! Arról nem is beszélve hogy a társaságunkban is több a fiú.

2014. aug. 5. 17:41
 7/7 A kérdező kommentje:
#4: Én nem akarok megismerkedni a "trágya" oldallal :\
2014. aug. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!