Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a lányról, engem kicsit megijesztett?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedtünk meg, és tegnap mentem fel hozzá először, de be kell valljam, kicsit megijesztett. Nagyon szereti az állatokat, ezt már tudtam is, de van egy kutyája, aki nagyon fél a tűzijátéktól és petárdázástól. És van a kutyának külön DAP párologtató (természetes szer, ami feromont tartalmaz és ettől elvileg megnyugszik a kutya) és valami terápiás CD kutyáknak, amit ilyenkor lejátszik neki. És ez egész éjszaka megy neki szilveszterkor, mikor ő nincs otthon, a kutya kedvéért egész este megy a lejátszó a kutyának. Mert ő nem híve az ilyen nyugtatóknak, főleg hogy ilyenkor nincs is otthon, nem akarja, hogy baja legyen a kutyának. Oké, én is szeretem az állatokat, de nekünk a kutya házőrző volt, és mikor vihar volt vagy petárdázás, akkor max beengedtük az előszobába. De ez nem túlzás kicsit???
2018. júl. 30. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Felelos allatarto...ennyi. Ez ilyeszto.

Neki mwg a lakasban van.

Nekem a Kaukazusim kint van,o pl nem szeret it bent lenni. Az Amstaff meg lakasban van. Na bumm.

2018. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szobakutyák, teljesen másképp kezelik õket, mint a házörzõket, ebben mi a meglepõ.


Amúgy nem tartanám ijesztõnek azt, hogy egy embernek mindenfélére van kiadott pénze és megvesz ezt-azt:D

Ez nem olyan, mint amikor túl sok idõt töltesz a házi állatoddal és mindenek elé helyezed.

Velem is van úgy, hogy amikor vásárlok, akkor elkap a hév, bármit megveszek, nem csak holmi létszükségleti dolgokat.

Manapság mindenfélét árulnak, az ember elmegy a bevásárló központokba vagy kisállat boltokba és megörvend a széles kínálatnak.

Ha hülyeségek is lennének ezek a dolgok, akkor sem azokat kritizálnám, akik megveszik, hanem azokat, akik gyártják. De itt nincs errõl szó.

2018. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy te nem vagy "igazi kutyás", ami nem baj. Az én németjuhászom pl. nem fél, sőt támadja a tűzijátékot, de a szomszéd németjuhász meg konkrétan halálfélelemben van ilyenkor, már láttam megtapasztaltam, szóval nő problem.
2018. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy írták, nem vagyunk egyformák. Nálam már az kizáró ok lenne, ha a kutya a lakásban lakna. Sőt, lehet, hogy a kutya puszta léte is.
2018. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hogy SZILVESZTERKOR! Mi bajod hogy 1 azaz EGY napra így nyugtatja a kutyáját??
2018. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Engem az ijesztene, ha valaki állat bántalmazó lenne, az legyen a legnagyobb baj, hogy túlzottan törődik az állatkájával.


Max. 2 szempontból lenne furcsa:


1. Ki vesz manapság CD-t?xD


2. Nem tudom, hogy miféle különbség lehet az állatoknak és embereknek készült nyugtató zenék közt.

Pl. ha erről lenne szó, akkor lejátszanék soundcloudról valami ismert meditáló zenéket, aminek nyugtató hatása van. Azt nem tudom elképzelni, hogy miféle speciális zenét találtak ki erre kutyáknak:D A kutyák közt nincs eltérő zenei ízlés, mint az embereknél? Mi van, ha pont nem jön be az a CD, amit vettem?

2018. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább dícséretre méltó állattartó. Miért baj ha odafigyel a kutyájára? Őt is ugyanúgy családtagnak tekinti. Nincs ezzel baj.
2018. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, hogy oda jutottunk, hogy egy felelős állattartó viselkedése "kicsit megijesztett."


Én inkább félnék tőle, ha szilveszterkor magára hagyná a kutyáját, mert olyan lenne a természete.


22/N

2018. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tartson macskát
2018. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!