Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak "bosszút" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak "bosszút" egy olyan férfin aki 4-5 hónapig csak hülyített engem az interneten keresztül, majd kiderült hogy minden egyes szava hazugság volt?!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 22:33
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Az biztos! Soha többet a közelébe sem teszem a "lábam" egyik társkereső oldalra sem! Soha többet! De ez nem segít rajtam, már késő bánat... :-(
2021. máj. 6. 15:16
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
tényleg 1 lelkinyomorèk lehet a fickó úristen van akit ez kielégít? ebbe mi a fszom öröme van? elmebeteg ember de legalább annyi haszna van a csávónak most szerzett maganak +1 ellensèget az tuti
2021. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Szerintem skizofrén és így kap egy kis figyelmet, én erre is gondoltam többek között.

De mint írtam, isten tudja miért csinálta?! Fogalmam sincs ez mire volt jó, csak tippelni tudok, és rettenetes dolog amit művelt.

2021. máj. 6. 15:27
 54/58 anonim ***** válasza:
59%
#23: megtehette,mert belementel. Részt vettél a játékban.
2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

ma 15:30


De mégis honnan kellett volna tudnom, hogy minden egyes szava hazugság?!

A legrosszabb rémálmomban sem jut ilyen eszembe, hogy valaki képes hónapokon keresztül hazudni. Ilyen nincs

2021. máj. 6. 15:45
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem skizofrén és így kap egy kis figyelmet"


mondjuk ez pont nem skizofrén jellemvonás.



vannak olyan emberek, akik a saját bajaikat más szivatásával vezetik le, vagy csak simán egy empátiátlan szociopata, akinek ez valami kísérlet...

de az is lehet, hogy van valami gond vele, ami miatt nem mer rendes élő kapcsolatba kezdeni (kóros önbizalomhiány, vagy pl mikropénisze van és így nem mer belekezdeni)

2021. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
#55: Onnan, hogy csak ígérget. Onnan, hogy még csak nem is találkoztatok, de már korlátozni akar. Onnan, hogy még nem is találkoztatotk, de szerelmet vall. Az ilyen vagy hazudik, de leginkább kettyós.
2021. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

ma 19:49


Ha nem tudtok segíteni, ne hibáztassatok légyszi.

2021. máj. 6. 21:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!