Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak "bosszút" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak "bosszút" egy olyan férfin aki 4-5 hónapig csak hülyített engem az interneten keresztül, majd kiderült hogy minden egyes szava hazugság volt?!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 22:33
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
65%

Hulye az, aki egyetlen talalkozas nelkul szerelmet vall, majd honapokon at ugy irogat ennek a szemelynek, mintha elete szerelm volna.

De tudod ki a meg hulyebb? Aki ezt be is veszi.

Aki meg ilyen miatt bosszut akar allni, az egy lelki nyomorek, meg is erdemled!

Ezzel az erovel ha osszejottetek volna, 2 evig jartatok volna, majd valami miatt ugy erezne a srac, hogy nem szeretne folytatni, akkor meg azzal fenyegetned, hogy tonkreteszed stb.

Ismerem a magad fajta megszallott elmebetegeket! keress fel egy pszichologust!

2021. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
61%

Kamu!

Ki írogat 5 hónapig?

Ki mondja látatlanban hogy szeret?

Ki hiszi el?

Ha egy héten belül nincs személyes találkozó, akkor mire számít a másik fél?

2021. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
83%

uh, kérdező, tényleg nagyon naiv voltál...ne valami elcseszett bosszún agyalj (ami valószínűleg nem segítene, csak lejáratnád magad) hanem tanulj az esetből..gondold végig, mit csináltál rosszul.


persze, ettől még rohadt gàz és szánalmas amit csinált, de sajnos utólag már nem tudsz vele mit kezdeni. biztosan rohadt frusztráló most visszanyelni a mérged, de más értelmes dolgot nem tudsz tenni

2021. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

ma 09:36


Nem tudom mit értesz a kamu szó alatt, nagyon is valós amit írtam, vissza lehet nézni mindent a közösségi oldalakon ha hiszi valaki ha nem. Azért hittem neki, mert állandóan azt mondta, ő így meg úgy várja már hogy találkozzunk csak... sajnáltatta magát, mindig történt vele valami, amiért nem lehetett éppen találkozni.

Másiknak nem vagyok elmebeteg, ha jópár személyes találkozó után nem szimpatikus valaki, vagy valami nem működik köztünk, nem érdekel a továbbiakban, hagyom az egészet, képzeld több milliárd pasi van még a világon, nem célom magamhoz kötni olyat aki nem akar engem, úgyhogy ezt benézted, nem ismered a "fajtámat". Van itt azért néhány tahó válaszoló, vagy el se olvassák a kommentjeimet és nem is értik miről van szó?!


Mégegyszer leírom, nekem az fáj, hogy valami lelki szemetesládának használt, szimpla unaloműzésből vagy isten tudja miért hülyített hónapokon át... Nem kívánom senkinek ezt az érzést! Átvert és azért vagyok mérges, azért ahogy viselkedett, és nem azért vagyok mérges mert mi nem lettünk házasok haha.

2021. máj. 6. 14:30
 45/58 A kérdező kommentje:

ma 08:25


Így hogy írod, emlékszem!

Említette egy párszor hogy nincs hol lakni neki... Furcsa...

2021. máj. 6. 14:39
 46/58 A kérdező kommentje:

ma 06:34


Az utolsó mondatot ide szánod?

Az lenne még szép, ha kiderülne hogy „barátnője” volt végig, bár nem hiszem maximum távkapcsolata lehetett mert úgy nem tudott volna videó chatelni, és hívni stb...

De biztos vagyok benne hogy rajtam kívül még rengeteg nőkkel írogat/irogatott, ez szinte 100% igen.

2021. máj. 6. 14:53
 47/58 A kérdező kommentje:

ma 08:37


Neked meg, tudod ki a lelki nyomorék?! Az a lelki nyomorék akit kielégít hogy írogat valakinek hónapokon keresztül, na ő a lelki nyomorék, aki számára az az öröm, hogy hülyít valakit hónapokon keresztül majd még nagyobb örömmel tölti el, hogy eltűnik így kap egy kis figyelmet, a nyomorék életébe, legalább most gondol rá valaki 😅 na ezt most durván megírtam, így van, ez az igazság...

2021. máj. 6. 15:00
 48/58 anonim ***** válasza:
30%
Az se sokkal jobb, aki hónapokon keresztül elhisz mindent, személyes találkozó nélkül 🤷‍♂️
2021. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

Legalább én nem vagyok skizofrén, mint a pasi!

Csak egy jószívű naiv hiszékeny nő... Átverni csak azt lehet akinek jószíve van és hisz. :-(

2021. máj. 6. 15:12
 50/58 anonim ***** válasza:
49%
Ebből legalább megtanultad a leckét és talán nem leszel ennyire hiszékeny.
2021. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!