Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az,hogy az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az,hogy az internetes társkeresőkön több ezren fent vannak de az egész csak egy átverés?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert az összes férfi egy selejt fent. Le lehet pontozni kedves urak 😉 Tök normális csaj vagyok, nem nézek ki rosszul, sokan megnéznek, alap igényekkel erre évek óta idiótákba futok bele. Döntésképtelen, kiderül még az exét szereti, csak szórakozik a másik érzésével, nem vesz semmibe. Ezután jön a siránkozás, hogy minden nő hülye picsa. Többet biztos nem regisztrálok fel társkeresőre.
2020. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1/


Akkor fordítva is kb ilyen lehet én meg férfi vagyok.

2020. aug. 23. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
1: vannak programos társkeresések is, ahol a szervezett programon személyesen kell megjelenni. Ez fizetős, tehát a többség nem kamujelentkező. Úgy képzeld el, mint egy turista szakosztályt, ahol a tagok fizetik az indulási helyre jutást, majd a túra végén a hazautat. Közben együtt sétálnak, beszélgetnek egymással.
2020. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted kérdező, mi benne az átverés??


Sajnos az valóban átverés, ahogyan

mesterségesen generálnak érdeklődést, "forgalmat"


pl.: 50 lájk szétszórása után megnézhetem ki lájkolt engem

(ezt csak fizetős szolgáltatással tehetném meg)

Viszont hiába láthatom ki lájkolt, 99% -ban szintén csak az 50 tetsziket szórók lesznek..... akik nem fognak válaszolni, hiába lájkoltak.


Ezt a kavarást leszámítva,

igenis működnek a társkeresők.

2020. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

"Tök normális csaj vagyok, nem nézek ki rosszul, sokan megnéznek, alap igényekkel"


1. Ott buktad a mesédet, hogy ha ilyen lennél, lenne párkapcsolatod, és nem egy társkeresőn bohóckodnál, ahol elmondásod szerint csak selejtek vannak. Ergo te is az vagy.

2020. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3/


Leginkább internetes oldalakról beszéltem nem lakat partikról meg ilyesmikről.Bár ezek is megjátszhatók beépített emberekkel.

2020. aug. 23. 11:01
 7/16 A kérdező kommentje:

4/


Én azt látom hogy általánosságban többször nem működik az online társkeresés mint amikor igen és szerintem ha fordítva lenne akkor beszélhetnénk működő dologról.Tudod mikor működött még mikor bejött a legelején nem volt ennyi hülye sem fent.

2020. aug. 23. 11:02
 8/16 A kérdező kommentje:

5/


Ha tudnád mennyi gyönyörű nőnek nincsen társa,én tudok jó párat de van aki kiállhatatlan,meg lehetne sorolni.A kinézet csak egy dolog de valójában semmi értéket nem ad.

2020. aug. 23. 11:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 3-as vagyok. Akkor egyél .... krumplilevest.
2020. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9/


A krumplileves finom :)

2020. aug. 23. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!