Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak "bosszút" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak "bosszút" egy olyan férfin aki 4-5 hónapig csak hülyített engem az interneten keresztül, majd kiderült hogy minden egyes szava hazugság volt?!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 22:33
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Engedd el. Csak magad mérgezed vele, ha ezen kattogsz. :)
2021. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
64%
Fordított esetben mit javasolsz?
2021. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Társkereső oldalon ismerkedtünk meg. Onnan átmentünk a közösségi oldalra. 4-5 hónapon keresztül ment az ígérgetés, az állandó irogatásai, állandóan hívott, azzal szédített mennyire szeret stb... stb...

Kb.: 1 hónapja „eltűnt” az illető most már csak 1-2 hetente ír és tőszavas válaszokat.

Lényeg a lényeg hogy rájöttem hogy minden egyes szava hazugság volt, ( így utólag ), és mindvégig átvert.

Fogalmam sincs ez mire volt jó neki, biztos mentálisan beteg, amit sajnos nem vettem észre.


Te mit tennél a helyemben?!

Azért ez már nagyon undorító dolog szerintem, hogy így átvert nem 1-2 napról volt szó, hanem hónapokon át... Fogalmam nincs miért tette. De nem akarom annyiban hagyni.

2021. máj. 5. 22:42
 4/58 anonim ***** válasza:
89%
A bosszú hidegen tálalva a legjobb. Most ne vele foglalkozz, hanem a saját életedet igyekezz komfortosabbá, szebbé tenni. Aztán amint eltelt egy kis idő, kb 5-6 hónap, akkor térjünk erre vissza.
2021. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el.
2021. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

ma 22:36


Hogyan engedjem el, ha októbertől fogva átvert valaki és ez nemrég tudatosult bennem? Októberben kezdődött az egész, de decembertől nagyon "belehúzott" az irkalasba és hivogatasba.

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy unaloműzésből vagy isten tudja miért, valaki hazugságait olvastad hónapokon keresztül és hallgattad?! Köszi... Egy bohócnak érzem magam... És szépen fogalmaztam.

2021. máj. 5. 22:49
 7/58 anonim ***** válasza:
79%
miért lennél bohóc? Nem lehet, hogy valami történt vele?
2021. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk én megcsalás miatt sem álltam bosszút. Ja de, jól éreztem magam és leszartam az exem. Ette is a fene. Szard le te is.
2021. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán értem a szitut...

Megismerkedtél valakivel neten és hónapokon át hitegetett, hogy találkoztok? Nem is találkoztatok? Az első ígérgetés után miért nem ráztad le? Nem rajta állt ám a dolog, hogy többet láttál a dologba, mint ami...

Azt sem igazán értem, hogy miben hazudott. Nem írtad le konkrétan. Meg mi az, hogy tőmondatokban válaszol? Te még ezek után is beszélgetsz vele vagy mi?

2021. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert az is vagy. Találj ki valamit, ami nálad belefér. Én pl azt találtam ki, hogy

1. Szint akit érdeklek, azzal le tudok egyeztetni egy randit, amin mindketten meg is jelenünk.

2. Szint (jól sikerült randi esetén) 1 hónap vagy 20.000 ft ráfordítással ha az interakció nem fordul kapcsolatba, akkor már nem is fog. Ha szigorúbb akarsz lenni, akkor legyen 2 hét vagy 10k.

2021. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!