Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak "bosszút" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak "bosszút" egy olyan férfin aki 4-5 hónapig csak hülyített engem az interneten keresztül, majd kiderült hogy minden egyes szava hazugság volt?!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 22:33
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
83%
Írd ki magadból... mást nem tudsz tenni. De szerintem is magadra vagy mérges jobban mint a faszira. Ez olyan mint az utazósos reklám, hogy ellátogatsz X helyre, aztán ott végig kell hallgatni a kiselőadást a szuper masszírozó fotelről, te pedig már az elején érzed, hogy ez csak rádsózásra megy, a végén mégis meggyőznek, hogy megvedd azt a vacakot ráadásul jó drágán. Amikor meg megjönn a termék akkor jössz rá, hogy ez semmi csodát nem tud, de legalább 10x annyiba került, mintha a legközelebbi boltba vetted volna.
2021. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

ma 01:06


OK, szerinted lelkileg bántani és tönkretenni valakit az azt jelenti hogy nem történt semmi? Én nem úgy gondolom mint te, hogy semmi sem történt az ég világon, dehát nem vagyunk egyformák... Semmi gond ha nem érted meg a szituációt!


Dehogy tiltom le! Azzal már elkéstem sajnos, már rég le kellett volna tiltani őt, de utólag mindig okos az ember ugyebár...

Nem tiltom le, mégpedig azért nem, hagy magyarázkodjon csak, örökké nem bujkálhat. Ha most letiltom akkor megadom neki az örömöt, és ő önfeledten „éli világát“ tovább, és gondolja ez megoldódott, megsértődött, így nem kell magyarázni neki mit miért... Sőt, lehet hogy erre vár, hogy én tiltsam le és neki ez tök egyszerű lenne. Dehogy tiltom...

2021. máj. 6. 01:43
 33/58 anonim ***** válasza:
76%

Mert mivel bántott és tett tönkre lelkileg?

Ezt sűrűn írod, de semmi érdemlegeset nem írtál erről.

2021. máj. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Szégyellem magam így is, nem akarok több száz oldal levelezést ideirni.


Még a tiltással kapcsolatban: Tudom előre, ha magyarázkodni is fog, akkor sem leszek előrébb mert az is újabb hazugság lesz, teljesen mindegy mit talál ki majd. De legalább okozok neki pár kellemetlen percet, amíg kitalálja hogy mit hazudjon 😅 Egyáltalán hogy magyarázza ki a dolgokat, azok után amiket mondott...


Tulajdonképpen le is lehetne már tiltani, mint írtam mindegy mit hazudik, de legalább okozok pár kell percet neki. Remélem.

2021. máj. 6. 01:57
 35/58 A kérdező kommentje:
Kellemetlen*
2021. máj. 6. 01:58
 36/58 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is voot hasonlo.

Randi is volt aztan hosszu hetekig csetelgettunk ugy mintha minimum baráti lenne a kapcsolat de 2.randira ódzkodott hívni.


Én már ekkor kapcsoltamnes bevágtam olyanokat hogy randizom mással nem tudom épp mit vegyek fel.

Kezdodott a hulye játszmázás.

Mire ő is bevágta randizik egy lannyal es Tőlem kért tanácsokat otleteket hogy én mint nő, minek örülnék milyen randinak mert szeretné ha jol sülne el a randija.


Elszórakoztunk még igy egy darabig.


Aztán bevágtam hogy én lelépek mert már vele nem akarok ismerkedni mert beleuntam ebbe.


Na erre arrol kezdett győzködni hogy biztos nemnez miatt lépek le hanem van pasim. Mondtam neki hogy nincs, valoban az miatt lépek le mert beleuntam a vele valo tarsalgásba.


Amugy meg folyamat lenézett azert voltak beszólásai is rendesen.


Szerintem neki végig bnője volt már a kezdetektol eleve..

2021. máj. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
75%
*volt hasonló
2021. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
A hiszékenység árát megkell fizetni. Legközelebb légy okosabb és figyelj a másik viselkedésére is, ne csak a szavaira.
2021. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
44%
Azért ezt te is rendesen eltoltad, nem is igazán értem, hogy ha egy-két hét után nem akart találkozni, alj egyáltalán miért is foglalkoztál vele? Kicsit naivnak tűnsz 🤷‍♂️
2021. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyedűl vagy régóta? Az ilyenek pont azt mondják amit te hallani akarsz! Ezek a szerelmi csalók! Töltötted a telefonját esetleg? Behálóz és lehúz! Ez kell neked?
2021. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!