Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak "bosszút" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak "bosszút" egy olyan férfin aki 4-5 hónapig csak hülyített engem az interneten keresztül, majd kiderült hogy minden egyes szava hazugság volt?!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 22:33
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
96%
12-es akkor nem volt kicsi a töke amikor belekezdett az ismerkedésbe?
2021. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
92%
És neked nem berregett a csengő, hogy hónapokig nincs semmi, és soha nem látott ember szerelmet vall?
2021. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

ma 23:21


Én nőként nem tudom, más nők mit csinálnak a társkereső oldalakon és abszolút nem is érdekel, a kérdésemhez nem tartozik az a téma egyáltalán!!!


"Hónapokon keresztül valamiért rajta pörögtél, ahelyett, hogy kerestél volna egy értelmes embert"


Ő pörgött rajtam hónapokig, képzeld, én már próbáltam neki rengetegszer célozni teljesen normális hangnemben, ha nem változat valamit a viselkedésén, befejezem vele a társalgást mert volt egy megérzésem mintha csak arra lennék jó.


Erre jöttek a sűrű bocsánat kérések, könyörgött hogy ne tiltsam le, hidjek neki, ő tavasszal így meg úgy jön és találkozunk... Tovább megyek, képzeld még azt is "megtiltotta" nekem úgy távolból hogy ne ismerkedjek más pasikkal, bízzak benne, stb... stb... Tudom hogy naiv voltam, de ez egy undorító dolog volt amit művelt ez

a ,, férfi,,.

2021. máj. 6. 00:03
 24/58 A kérdező kommentje:

(Azért írtam hogy normális hangnemben, mert itt már ingerülten írok, ez nyílván érthető.) Neki soha nem írtam így.

És az pedig, még az "elején" volt, amikor írtam neki hogy megszakítom vele a kapcsolatot, kb.: Másfél hónap után...

Utána jött a mézes madzag és szépen észrevétlenül hülyített hónapokon keresztül...

2021. máj. 6. 00:11
 25/58 anonim ***** válasza:
86%

4-5 hónapon keresztül irogattatok egymásnak mindössze, de ő NAGYON SZERETETT, ilyeneket mondogatott legalább is állításod szerint.

Konkrétan nem is ismertétek egymást, személyesen azt se tudjátok, milyen a másik.

Minek kéne bosszút állni? Hagyjuk ezt a gyerekes viselkedést. Legközelebb légy körültekintőbb kicsit és kevésbé naiv.

Addig meg magadat, a személyiségedet fejleszd, ne a bosszúforralásba ölj felesleges energiát és időt.

2021. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
96%
Azért ne említsük már egy lapon azt ha valaki felregisztrál 1 társkereső oldalra egónövelés céljából és megnézi hány darab beérkezett üzenetet kap mind1 hogy csaj vagy hapsi ez más tészta pusztán kíváncsiság.Az ami itt le van írva teljesen más dolog.
2021. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
34%
megérdemli a bosszút mindenképp az is lehet már a következő kiszemelt nőt hulyiti az interneten aki még mit sem sejt
2021. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Pontosan... De nekem senki nem ad sajnos egy jó tanácsot, csak a fejemhez van vágva, hogy az én hibám hogy naív vagyok/voltam... Köszi... Magamtól is tudom.
2021. máj. 6. 00:52
 29/58 A kérdező kommentje:

Könyörgött sokszor hogy beszéljünk, és kérte hogy bízzak meg benne, ne ismerkedjek másokkal, stb...

Erre ezt kaptam... És legyek nyugodt?! Hogyan?

2021. máj. 6. 00:53
 30/58 anonim ***** válasza:
80%
Nem is értem mit pörögsz ezen.Nem történt semmi,és ha eszed van nem is fog .Tiltani és kész!Nem válaszolni,vagy csak igennel,és nemmel.Ennyi...
2021. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!