Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak "bosszút" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak "bosszút" egy olyan férfin aki 4-5 hónapig csak hülyített engem az interneten keresztül, majd kiderült hogy minden egyes szava hazugság volt?!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 22:33
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
0%
Bocs. Első szintnél pont a lényeg lemaradt ami "egy héten belül".
2021. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

Van annak az embernek elég baja így is, nem kell rajta bosszút állni. GOndolom nem találkoztatok, és meg sem dugott. Lehet hogy kicsi a pöcse, vagy valami más baja/komplexusa van.


Én ugyan férfi vagyok, de nem szoktam sokáig húzni a hülyeségeket. Aki gyerekes vagy hiteltelen, azt ejtem (többség). Mondom a jól bevált protokollt: csevegés, képcsere, telefonszám, randi. Erre max 1 hónap áll rendelkezésre ha addig ki nem dől valami ijesztő csontváz a szekrényből.


Szóval ez -nekem úgy tűnik- a te hibád is ugyan úgy. Élj a való világban, és ne a neten. Ez lenne az én kéretlen tanácsom.

2021. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is volt valami oka rá. Nem hiába halogatják a talikat egyesek.
2021. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

# ma 22:54


Igen hónapokon keresztül hitegetett, szédített!

Hogy miért nem ráztam le?!

A válasz nagyon egyszerű, mégpedig azért mert állandóan sajnáltatta magát, állandóan volt valami dráma az életében, mártírkodott, és igen én hittem neki sajnos a naív fejemmel, minden hazugságát elhittem és képes volt hónapokon keresztül hazudni nekem. Tőszavakban válaszol már, nem mondatokban.

2021. máj. 5. 23:10
 15/58 anonim ***** válasza:
14%
Hát zerintem, ha le akarna rázni, letiltott volna. Nem bántottad meg?
2021. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

"Van annak az embernek elég baja így is, nem kell rajta bosszút állni. GOndolom nem találkoztatok, és meg sem dugott. Lehet hogy kicsi a pöcse, vagy valami más baja/komplexusa van."


Khm, ez nem mentség én azt gondolom! Ilyen aljas dolgokra nincs mentség és magyarázat.

Például;

Én sem keresek most egy pasit a netes társkeresőn szimpla unaloműzésből, és hülyítem és hazudok neki jövő karácsonyig, aztán majd eltűnök, és néha igen nemmel válaszolok neki... Ez milyen már?! Én erre képtelen lennék...

2021. máj. 5. 23:14
 17/58 anonim ***** válasza:
73%

1, Aham. Tehát TE voltál hónapokon keresztül hihetetlenül naiv. Persze, nem korrekt, amit csinált, de amúgy üdv a felnőtt korban! Hónapokon keresztül valamiért rajta pörögtél, ahelyett, hogy kerestél volna egy értelmes embert. Ez téged is minősít.

2, Mi lesz, ha megtudod, hogy egy csomó nő egónövelés miatt van a társkeresőkön és csinál hasonlókat? Rajtuk is bosszút akarsz majd állni?

2021. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
80%
Itt csak magadra lehetsz mérges, mert naívan bekajáltad a dumáját.
2021. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
75%
Okulj az esteből.
2021. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
34%
Esetből
2021. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!