Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdés már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdés már nem személyes, hanem társadalmi probléma ami politikai megoldást követel?

Figyelt kérdés

Állítják, hogy a párkapcsolati piac egyre rosszabb ami nem tudom pontosan mit takar..és mivel csomószor olvastam ezt az oldalon de nem láttam erre választ ezért megkérdezem:

Szerintetek milyen politikai megoldás kell, ami nem sérti senkinek sem az alapvető jogait?


Férleértések végett én nem vagyok "incel", a kérdést teljesen komolyan gondoltam mert kíváncsi vagyok!


2021. máj. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
90%
Ez a menyecskeimport nem újkeletű "megoldás" inceléknél. Arról, hogy mennyire etikus és emberi méltóságot tisztelő műfaj, kérdezd meg bármelyik szerencsétlen, Murikába postázott thai/filippino/taiwani nőt, aki természetesen jókedvében van ott, nem ám végtelenül kiszolgáltatott helyzetben. Az indoklás hasonló szokott lenni, mer' hát azok még "értik a női szerep lényegét, jobb feleségek", lehet felettük uralkodni (mert nyelvtudás, pénz és gyakran papírok nélkül rá vannak utalva az importőrre), nincsenek úgy elvásva, mint ezek a fránya nyugati cédák, akik neadjisten egyenlő állampolgárnak tekintik magukat.
2021. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként a tény, hogy ezek az inceles kérdések ennyire felfúvódnak az oldalon, önmagában bizonyíték arra, hogy tényleg van valami probléma a társadalomban. 2014 -ben 10 válasz után meguntátok volna és nem válaszoltatok vissza nekem, most meg kb nem győztök írni.
2021. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor ne írj vissza, ez oda-vissza működik
2021. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
4%

Amig a nok pacekra, bemondasra kapnak hormontablettat, ha ferfikent kerem a kemiai kasztraciomat, akkor mar nem ilyen egyszeru a helyzet.


A noket balvanyozo tarsadalomban elunk, sajnos.



Prostitucio elosegitese? Hogy meg tobb no zsebeljen be milliokat munka nelkul? Inkabb lenyirni oket kopaszra, azt kirakni a 40 fokos melegbe aszfaltozni a fiukkal.



36F incel

2021. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
79%

"Prostitucio elosegitese? Hogy meg tobb no zsebeljen be milliokat munka nelkul? Inkabb lenyirni oket kopaszra, azt kirakni a 40 fokos melegbe aszfaltozni a fiukkal."


Így is úgy is működik a prostitúció, ha legalizálnák legalább lennének belőle állami bevételek, adó formájában és talán biztonságosabb lenne a dolog mindenki számára.

2021. máj. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
0%
Igy is draga mulatsag, azt meg rabasznak a 27% AFA-t.....
2021. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
88%
55: Nagyjából mindent elárul rólad és az állapotodról, ahogy a prostitúcióról gondolkozol. Az érintett nők túlnyomó többsége baromi kiszolgáltatott helyzetben van, de minimum iszonyat torz szocializáció eredményeként jut oda (képzeld már el azt a 15 éves gyereket, akit a saját családja futtat, egyáltalán nem ritka a szegregátumokban). Ha erről neked az jut el az agyadig, hogy ingyé' pénz és inkább borotváljuk kopaszra (mivan?) oszt' pusztuljon a negyven fokban a betonnal, borzasztó mentális állapotban lehetsz.
2021. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
75%

"Ha erről neked az jut el az agyadig, hogy ingyé' pénz és inkább borotváljuk kopaszra (mivan?) oszt' pusztuljon a negyven fokban a betonnal, borzasztó mentális állapotban lehetsz."


Mikor és hol írtam én ilyet? :O

2021. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
83%
Igaz, az 54-re gondoltam.
2021. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

De a fogamzásgátló arra van, hogy ne essünk teherbe, nem pedig arra, hogy ne kívánjuk szexet. (most tekintsünk el attól, hogy lehet neki libidó csökkentő mellékhatása is akár)

Amúgy mi a baj velük? Ez is egy szolgáltatás, van aki igénybe veszi, ennyi. Sokan amúgy nem önszántukból csinálják, de ez gondolom mellékes. Én nem csinálnám, nem venné be a gyomrom, de van, akinek meg igen. Én előbb állítanám oda a gyilkosokat, állatkínzókat, pedofilokat 40 fokban asztalfozni, mint a qrvákat. :D

2021. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!