Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdés már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdés már nem személyes, hanem társadalmi probléma ami politikai megoldást követel?

Figyelt kérdés

Állítják, hogy a párkapcsolati piac egyre rosszabb ami nem tudom pontosan mit takar..és mivel csomószor olvastam ezt az oldalon de nem láttam erre választ ezért megkérdezem:

Szerintetek milyen politikai megoldás kell, ami nem sérti senkinek sem az alapvető jogait?


Férleértések végett én nem vagyok "incel", a kérdést teljesen komolyan gondoltam mert kíváncsi vagyok!


2021. máj. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
11%
10: A családosok akkor is indokolatlan adókedvezményeket kapnak. Nyilván amikor kitalálták a rendszert, még az emberek 90% -nak lehetett hosszútávú barátnője, a maradék nagy része meg lecsúszott alkoholista volt, vagy más problémái voltak, ezért volt incel.
2021. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
8%
#13: Pontosan. Első házasok kedvezménye, CSOK, babaváró hitel. A hülyeség teteje, ami ebben az országban megy.
2021. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
93%
Azon tényleg lehet vitatkozni, hogy az állam kit milyen mértékben támogat gyermekszám alapján, de ennek nem sok köze van a párkapcsolati "piachoz" (hideg ráz a kifejezéstől) és így az "incelproblémához".
2021. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
21%
13: egyébként ez is egy jó kérdés. Miért lesz valaki incel? Illetve szerintem az itt kommentelők sem igazi incelek. Nem is lehetnek. A topik témája "felnőtt párkapcsolatok", akkor viszont a kedves felnőttnek valahol dolgozni is kell, ott meg csak összekerül más nemű egyénekkel, akikkel esetleg baráti kapcsolatokat tud kialakítani, a többi meg mehet ismertség útján. Szóval na....
2021. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
87%
Prostitúció teljes legalizálása. Ezenkívül nem tudok olyat kitalálni, ami senkinek a jogait nem sérti / több haszna van, mint kára. A kisebbség számára nem akarnék olyan pluszjogokat adni, ami károsítaná a többséget (itt pl. pont ezekre gondolok, hogy telepítsünk be azért még nem tudomhány vaidegent, hogy legyen kit dugni az inceleknek... és ha be is telepítünk, az sem garancia arra, hogy az incelekkel akarnának lenni; szexújraelosztás; társkereső oldalak megszüntetése).
2021. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
12%
#16: Iskolában sem volt semmilyen kapcsolatom a nőkkel. Most csak annyi a különbség, hogy a 95%-uk foglalt.
2021. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
85%
AKkor már inkább szláv lánykák helyett családot alapítani akaró, normális felfogású családpárti férfiakat hozzanak be. Az mondjuk nemzeti érdek is lenne, ellentétben pár kanos lúzer "nőt akarok" siráma helyett. Tis csak dugni akartok, nem családot alapítani. A dugás meg egyedül a ti problémátok. Röhej, ha ezt valaki máshogy gondolja.
2021. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
97%
Jajj ne fossál, nem fogják törölni. 100 oldalon keresztül lehet elmélkedni róla, hogyan kéne szexre kényszeríteni a nőket, akkor se törlik, mert ezek a kérdések generálják a kattintásszámot.
2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként legjobb lenne törölni ezt a kérdést, mert totál értelmetlen.
2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
18%
16: najó, de nem a munkatársakkal kell összejönni, nekik is vannak ismerőseik.
2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!