Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdés már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdés már nem személyes, hanem társadalmi probléma ami politikai megoldást követel?

Figyelt kérdés

Állítják, hogy a párkapcsolati piac egyre rosszabb ami nem tudom pontosan mit takar..és mivel csomószor olvastam ezt az oldalon de nem láttam erre választ ezért megkérdezem:

Szerintetek milyen politikai megoldás kell, ami nem sérti senkinek sem az alapvető jogait?


Férleértések végett én nem vagyok "incel", a kérdést teljesen komolyan gondoltam mert kíváncsi vagyok!


2021. máj. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen. Semmi köze a politikának ehhez. Hogyan jut ilyen eszedbe egyáltalán. És nincs incel kérdés. Mindig is voltak magányos nők és férfiak, csak nem hisztizték tele a netet.
2021. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

1


Nem nekem jutott eszembe, de sokat olvasom ezt ezen az oldalon és kíváncsi lettem...ez bűn?

2021. máj. 4. 18:32
 3/66 anonim ***** válasza:
91%
Ezen az oldalon? Ja, az más :D :D :D
2021. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
7%

Ami minimum: Be kéne tiltani az online társkeresést és a közösségi médiát. Nyilván a dark weben továbbra is menne feketén, de a hatása jóval kevésbé lenne jelentős, mivel az átlag csaj nem menne fel rá.


Másik lehetőség egy kínaihoz hasonló social credit system, ami kihatna az online társkeresésre meg az élet összes többi területére is, bár ezen még gondolkozom.

2021. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
94%
Egen, az ingyen osztott prostik nagyban elősegítenék az incelek egészséges viszonyulását a női nemhez..
2021. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
16%
7: Akkor viszont én meg szeretném megkapni a teljes fizetésemet. Ne az én adómból neveld a gyerekedet.
2021. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
91%
Személyes probléma. Kit érdekel hogy vannak akiknek nem jut nő. Mindenki a saját életét éli. Én nő vagyok, nem érdekel hogy neked nincs nőd, nem befolyásolja az életem hogy kinek mije van. A párt találni képes férfiakat sem érdekli hogy vannak olyanok akiknek nincs mert a saját életükkel vannak elfoglalva. Miért lenne probléma bárkinek hogy mások nem dugnak?
2021. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
85%
Az ő gyereke termeli a leendő elméleti nyugdíjadat amúgy.
2021. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

4,5


Köszönöm a választ, de lécci kerüljük s személyeskedést..nem akarom, hogy emiatt töröljék a kérdést. :)

2021. máj. 4. 18:47
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre még sosem kaptam érdemi választ. Nyilván van az a legvége nyomorult néhány, aki szerint tevéért kéne cserélgetni a fehérnépet, amint elvettük a szavazati jogukat, de ezeket még a kettyós fősodor is kinézi. De ha ténylegesen tiszteletben szeretnénk tartani mindenki alapvető jogait, akkor sok javaslat nem marad a vélt vagy valós (de hogy társadalmi-e, hát.. ) probléma orvoslására.
2021. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!