Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdés már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdés már nem személyes, hanem társadalmi probléma ami politikai megoldást követel?

Figyelt kérdés

Állítják, hogy a párkapcsolati piac egyre rosszabb ami nem tudom pontosan mit takar..és mivel csomószor olvastam ezt az oldalon de nem láttam erre választ ezért megkérdezem:

Szerintetek milyen politikai megoldás kell, ami nem sérti senkinek sem az alapvető jogait?


Férleértések végett én nem vagyok "incel", a kérdést teljesen komolyan gondoltam mert kíváncsi vagyok!


2021. máj. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
97%
Na de eddig nem az volt a duma, hogy az alfák sok nővel szexelnek egyszerre? Ha több nőt hoznának ide, akkor azok is az alfákkal szexelnének a korábbi nők mellett. Neked továbbra sem "jutna" lóf_sz sem.
2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%
#41 szóval az alfák a ti sivatagból, pakisztáni vagy afrikai nyomornegyedekből importált nőiteket IS elvennék? 😂😂 Akkor minek hozatnátok? F.ck logic 👏😂😂😂
2021. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
95%

"mert az alfák jönnének össze ezekkel a női szerepet felvállaló,"


Akkor minek idehozni őket? Nektek akkor sem jut semmi.

Mellesleg hol találsz te olyan nőt Európában, aki téged akar kiszolgálni? Mi az, hogy "női szerepet felvállaló"?úMár megint azok a rendes jó fiúk, akik ingyen bejárónőnek nézik a nőket, és csodálkoznak, hogy nincs sikerük. Szánalmasak vagytok :D

2021. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
87%

"F.ck logic 👏😂😂😂"


Férfi logika :D

2021. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
98%
De miből gondolod, hogyha hoznának ide külföldi nőket, ők akarnának tőletek bármit is?
2021. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
98%
#47 az nem számít mit akarnak. Oda lennének adva nekik mint egy tárgy, hogy szolgálják őket mert a mihaszna feminácik már erre se vagyunk hajlandóak. Milliószor ki lett már fejtve, legendás kérdésekben 😂😂
2021. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 acelsziv ***** válasza:
97%

Igen ezt az import dolgot én sem értem. Az, hogy más országokban szegényebbek a nők nem jelenti azt, hogy hülyék is. Idejön, szétnéz, felméri a lehetőségeket és lesz annyi esze, hogy nem egy életképtelen, elmeháborodott rinyagéppel lesz együtt.

Én már sokszor tettem javaslatokat. Az egyik a kecskét minden incelnek. Ordítottatok.

A másik volt a ma inceljei a holnap b u z i jai. Vagyis gyertek össze egymással. Erre is ordítottatok. Nektek semmi sem jó.

2021. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
96%

#41

"az alfák jönnének össze ezekkel a női szerepet felvállaló, nálatok jóval értékesebb emberekkel, ti meg szex nélkül maradnátok, mivel velünk nem akartok szexelni (Ezt gondolod... aztán eltelik 3 év és itt szexelünk)"



SOHA 😂😂😂 Tudod mit csinálnék (de asszem írhatom többesszámban, csinálnánk) ha csak ti lennétek?

Vennék 6 vibrátort, rájuk írnám hogy hétfő Henry Cavill, kedd Ryan Gosling, szerda Liam Hemsworth stb. A hetedik napon pedig még az Úr is megpihent 😊

2021. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
7%
43: Ez jogos. Elvileg a probléma egy része abból adódik, hogy a demográfiai piramis miatt az alacsonyabb generációkban kevesebb nő van. Ez persze nem biztos, hogy igaz és lehet tényleg csak nagyobb lenne a körhinta.
2021. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
75%

A prostitúció legalizálása valóban egy értelmes megoldás lenne bizonyos problémákra. Ha jogi keretek közé és akár államilag is "támogatva" lenne ez a fajta szolgáltatás azzal senkinek nem ártanának.

A támogatás alatt itt most azt értem, hogy pl. biztosítanák az ilyen jellegű tevékenységet folytatók jogait, egészségügyi ellátását, kvázi normális munkaként létezne a prostitúció.

Ezzel szerintem nem lenne gondja senkinek. Nyilván erre kijelölt helyek kellenének és az utca sarkon álldogálást pedig be kéne tiltani és szigprúan büntetni.

A másik, hogy szép lassan azért elterjednek a szexrobotok, akár mesterséges intelligenciával felvértezett modellek is. Kérdés, hogy mennyire lesznek pénztárca barátok ezek (valószínűleg nem nagyon). De ha már 1-2 millióért egy külsőre szinte teljesen élethű "babát" lehetne kapni, jó üzletnek számítana.

Még pár év és úgyis begyűrűzik ez ide is. Politikailag nyilván ez is egy új fajta piac (főleg a MI miatt), amit azért majd szabályozni kell és meg kell teremteni a feltételeit, jogi kereteit.

Mást nem nagyon tudok megoldásként.

2021. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!