Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdés már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdés már nem személyes, hanem társadalmi probléma ami politikai megoldást követel?

Figyelt kérdés

Állítják, hogy a párkapcsolati piac egyre rosszabb ami nem tudom pontosan mit takar..és mivel csomószor olvastam ezt az oldalon de nem láttam erre választ ezért megkérdezem:

Szerintetek milyen politikai megoldás kell, ami nem sérti senkinek sem az alapvető jogait?


Férleértések végett én nem vagyok "incel", a kérdést teljesen komolyan gondoltam mert kíváncsi vagyok!


2021. máj. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
92%
Nekem misztérium az egész. Felnőtt, sok esetben 30 feletti emberek, akik ezt identitásuk egyik alapjának érzik, miközben napi szinten a felnőtt párkapcsolatok témában - amihez önbevallás alapján is nulla közük van - hirdetik az igét. Hogy alakul ki valakinél ez? Fudom, hogy természetes emberi igény másokat hibáztatni a kudarcainkért, de.mikor eléri a problémánk azt a szintet, hogy az identitásunkat torzítja, akkor hogy nem állunk meg átgondolni és rendbetenni magunkat?
2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
91%

"Gyerekmentes, fiatal, egyedülálló nők betelepítése külföldről. "


Azért nincs nőtök, mert ilyen szellemi hulladékok vagytok. A nő az tárgy, akit idecipelnek, hogy legyen kit dugnod. És komolyan csodálkoznak, hogy senkinek nem kellenek a beteg agyukkal.

2021. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
0%

24: Most komolyan ezzel mi bajotok van? Nem sérülne senkinek semmilyen joga.


Ja, hogy akkor egyenlőbb párkapcsolati piac lenne, ahol nem férnétek hozzá korlátlanul az alfákhoz és lehet a párkapcsolatban is lenne felétek elvárás?

2021. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
98%

Frusztrált férfiak szexhez való hozzáférése nem alkotmányos alapjog, a fiatal nők emberi méltósága viszont az.

Az ha valaki nem tudja kiélni a vágyait, az a saját problémája, neki kell megtalálni az okát és megoldást keresni rá. Hiába hiszi az egyén, hogy az öncélú dugás jó dolog, mert a társadalomnak ebből egyáltalán semmi haszna nem származik, szóval nem is tartozik ilyen típusú felelősséggel senkinek.

2021. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
98%

#25 nem hiszem el ezt a mérhetetlen ostobaságot.ha nektek hoznak szexrabszolgákat az miben befolyásolná a nők életét? Attól mi miért dugnánk mással hogy a selejteknek hoztak nőket? Veletek eddig se dugtunk 👏😂

Na most kiégtem esküszöm 😂😂😂

2021. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
97%

#25: 24: Most komolyan ezzel mi bajotok van? Nem sérülne senkinek semmilyen joga.


Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segítenek? Szerinted ki a franc akarna a családját hátrahagyva, nyelvtudás nélkül ideköltözni, kiszolgáltatott helyzetbe kerülni, és itt a legalja férfiakkal összejönni. Szóval önkéntes jelentkező garantáltan nem lenne.

2021. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
96%
25: azoknak a szláv nőknek sérülnének a jogaik, ha arra vannak kényszerítve, hogy az incelekkel feküdjenek le. Ha meg nincsenek rákényszerítve, akkor biztos nem az incelekkel fognak közösködni, és normális nő az ilyen botrány személyiségű, nála sokkal rondább incellel akkor sem fog összejönni, ha a normálisra kevesebb az esélye, akkor inkább egyedül marad. (ahogy az idősebb ismerőseimet látom, a magukat jól tartó, életvidám idős női ismerőseim általában azok, akik egyedül vannak)
2021. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 acelsziv ***** válasza:
98%

"Gyerekmentes, fiatal, egyedülálló nők betelepítése külföldről. "

Egyszerább lenne összefogdosni a rinyáló inceleket és kizsuppolni őket valahova Szibériába. Problem solved.

2021. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
15%

"2018 áprilisában Robin Hanson közgazdász blogbejegyzést írt, amely a szexhez való hozzáférést és a jövedelemhez való hozzáférést hasonlította össze, és azt írta, hogy elgondolkodtatónak találta, hogy hasonló aggodalmat nem mutattak ki az alacsony jövedelműek esetében. Néhányan bírálták Hansont, mert a szexről úgy beszélt, mintha árucikk lenne; mások pozitívabban írtak véleményéről.[76] A New York Times rovatvezetője, Ross Douthat 2018 májusában írt egy hasonlóan ellentmondásos opciót "A szex újraelosztása" címmel, amelyben azt javasolta, hogy a szexrobotokat és a szexmunkásokat elkerülhetetlenül felszólítsák az incelek szexuális vágyainak kielégítésére.[110][111] Néhány kommentátor ezzel a nézettel egyetértő cikkeket írt, köztük Toby Young, aki egyetértett abban, hogy a szexrobotok "működőképes megoldás" lehetne[23] mások kritizálták a rovatot a nők tárgyiasítása és az incel ideológia legitimálása miatt."

Wikipédia

2021. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
89%
most így belegondolva, a szexrobot egy tök jó opció, de gyanítom, hogy sok incelnek az nem jó, mert "nekem kijár, hogy velem ÉLVEZZE egy hús-vér bombanő".
2021. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!