Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kérdés már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kérdés már nem személyes, hanem társadalmi probléma ami politikai megoldást követel?

Figyelt kérdés

Állítják, hogy a párkapcsolati piac egyre rosszabb ami nem tudom pontosan mit takar..és mivel csomószor olvastam ezt az oldalon de nem láttam erre választ ezért megkérdezem:

Szerintetek milyen politikai megoldás kell, ami nem sérti senkinek sem az alapvető jogait?


Férleértések végett én nem vagyok "incel", a kérdést teljesen komolyan gondoltam mert kíváncsi vagyok!


2021. máj. 4. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 acelsziv ***** válasza:
93%
31: Ez mit bizonyít? Hogy néhány incel van az újságírók között is. Akkor sem jogos a hőbörgés. Egyszerűen életképtelenek. A Természet törvénye pedig, hogy az életképtelen kihullik.
2021. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
96%

#31 vartyoghat bárki bármit, de nem kényszeríthetnek nőket arra hogy lefeküdjenek olyanokkal akikkel nem akarnak. Mégis ezt hogy kell elképzelni? Kapnak pinajegyet és azt bárkinél beválthatják akikre kedvükre szottyan? 😂😂

Feküdjenek le prostikkal HA fizetnek. Kötelezni őket se lehet. Vagy lesz Nemzethy Kupi is? Bocs, Szexegészségügyi Központ 😂

2021. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
9%
De egyébként mi ez az Incel-ellenesség? Igen, vannak olyan csóró, csúnya férfiak, akiken átnéznek a nők. És akkor most ezért őket kell hibáztatni? És igen, a nagy szabadság közepette szépen kialakult a 80%-20%-os szabály, ami lehet, hogy nem annyi, de akkor is vannak, akik kimaradnak. És akkor most ez az ő hibájuk? Pláne manapság, amikor válság válságot ér, a fiatal csajok meg nem tudják, hogy merre meneküljenek, csak el innen. De persze a férfiak a hibásak, hogyne....
2021. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
94%
35: itt nem a simán szerencsétlen férfiakkal van a gond, és nem azokat értjük itt incel alatt, hanem azokat, akik emiatt a nőket okolják, fröcsögnek, indulatoskodnak.
2021. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
95%

"a szexmunkásokat elkerülhetetlenül felszólítsák az incelek szexuális vágyainak kielégítésére"


A szexmunkás is azt vállal el, akit akar. Senkit nem lehet dugásra kötelezni. Amúgy meg prostihoz most is elmehet bárki.

2021. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
92%
37: Na ez az. A szexmunkások most is mindenki rendelkezésére állnak. Azt viszont nem lehet tőlük elvárni, hogy a szerencsétlen Józsikának szívjóságból ingyen dolgozzanak, pedig a fröcsögőincelek többsége azt akarná, mert az úgy lenne igazságos az "alfákkal" szemben..
2021. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
89%
Társadalmi probléma? Na persze. Van ezer milliószor fontosabb dolog, ráadásul valós problémák.
2021. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
94%

Erre a problémára valóban évezredek óta a prostitúció a megoldás. Amíg ötezerért lehet lyukat bérelni bármelyik kamionos pihenőben, addig a probléma meg van oldva. Semmi akadálya, hogy bármelyik férfi szexhez jusson.

Akinek meg nem jó a 60 éves, kétfogú repedtsarkú, annak kicsit jobban zsebbe kell nyúlni.

Ennyike.

Itt át is tértünk arra, hogy a valódi probléma az, hogy átlagos incelnek erre nincs pénze. Mivel az átlagos polgár szégyenteljes keveset keres.


Úgyhogy én abban látom a probléma társadalmi szintű megoldását, ha az incelek IS elkezdenek magasabb bért követelni. Csak ne azt írd a transzparensre, hogy nincs pénz puncira.

2021. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
1%

27: Ha (szerinted) nem befolyásolná az életed, akkor mi a gond? Egyébként meg nem szex rabszolgákat akarok behozni, hanem szabad nőket, akik szivesen vesznek részt egy hosszú távú párkapcsolatban és nem csalják meg a párjukat.


Persze tudom mi jár a fejedben. Eddig az alfákkal szexeltetek, így viszont nem tudnátok, mert az alfák jönnének össze ezekkel a női szerepet felvállaló, nálatok jóval értékesebb emberekkel, ti meg szex nélkül maradnátok, mivel velünk nem akartok szexelni (Ezt gondolod... aztán eltelik 3 év és itt szexelünk).

2021. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
95%

#41 nem vágod hogy az volt a röhejes hogy azt írtad ha a nyomorultaknak hoznak nőket akkor majd átalakul a piac és a magyar nők nem jutnak alfákhoz? 👏😂 A piac nem alakulna àt mert eddig se voltatok a résztvevői, a többi ember most is és akkor is ugyanazokkal szexelne.

Jajj 😂😂

2021. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!