Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért teszi tönkre ennyi nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi tönkre ennyi nő a jól működő kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Gyakran látom (át is éltem), hogy adott egy megfelelő férfi a nőnek, majd ezt szépen elszúrja a nő. Közben, egy csomó kifejezetten negatív férfinál mindent megtesz sok nő.

Pl. nekem is volt olyan barátnőm, akivel minden okés volt, imádtuk egymást, majd elkezdte túltolni a féltékenykedését. Aztán azt is, hogy mi lesz, ha ő fog félrelépni. Semminek sem volt semmi alapja, egyszerűen bekattant, én pedig nem bírtam elviselni. De, olyan is volt, hogy egy barátnőm egyszerűen elkezdett durván hízni, egyre lustább lett, egyre kevésbé figyelt rám. Figyelmeztettem, hogy ez nem oké, aztán nem javult semmi és szakítottam. Évekkel ezelőtt volt ez, azóta is utánam sír.

A környezetemben is elég sok ilyet látok, hogy megvan a szerelem, csak egyszerűen egy idő után nem is tesznek a kapcsolatba semmit a nők. (Persze, férfiaknál is látom ugyanezt, csak engem a női oldal érdekelne.)

Ezekkel a helyzetekkel szemben, ott egy csomó kapcsolat, ahol a férfi alkoholista, agresszív vagy egyszerűen nem figyel a nőre, nyíltan félrelép és mellettük kitartanak nők.


(Nem azt mondom, hogy minden nő ilyen, mert szerencsére vannak kivételek, de elég gyakori.)



2021. máj. 3. 12:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem biztosak saját magukban, és nem merik elismerni sem, hogy nekik kell egy kemény kezű férfi, aki elmagyarázza nekik, hogy hol a helyük.
2021. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
A nők imádnak szenvedni, ez egy alaptörvény.
2021. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Ezen behalok 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Uh... Ezek azért elég beteg válaszra sikerültek.


1: Azért remélem, hogy nem fenyítésre meg hasonló dolgokra gondolsz. Egy nőnek legyen már tartása.


2: Remélem, hogy ez sem igaz. Ezt mire alapozod?


3: Nem teljesen értem, hogy miről beszélsz.


4: Miért? Egy normális kérdés. Gondolom, ha a férfiakkal kapcsolatban lenne kiírva, már nem halnál be ennyire.

2021. máj. 3. 13:12
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Szóval eddig selejtes nőkkel jöttél össze, és ezért a nők többsége tönkreteszi a kapcsolatát. Világos, persze.

Én például nem vagyok féltékeny típus, tehát ilyen nálam nem fog kialakulni. Ha azt látom, hogy van valami akkor megbeszélem és ha nem tudok megbízni benne, akkor dobom. Nem azért mert tönkre akarom tenni a kapcsolatomat, hanem mert NEM akarom tönkretenni saját magamat.

Hízás: sokszor pszichológiai háttere van. Ha az a nő még mindig dagadt és utánad sír évek óta, egyértelműen nem normális, tehát megint ne belőle induljunk ki.

Na és sok férfi miért teszi tönkre a kapcsolatát? Miért hízik meg, amikor nem ő szüli a gyereket, miért csalja meg az asszonyt akkor is ha az mindent megad neki?

2021. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Sehol sem írtam, hogy selejtes nőkkel jöttem össze. Olyat sem írtam, hogy a nők többsége tönkreteszi a kapcsolatát. Ne haragudj, de ha pár egyszerű mondatot képtelen vagy felfogni, akkor miért válaszolsz egyáltalán a kérdésre? Nem megbántani akarlak, érdekel a dolog.


Természetesen nálad nincsenek problémák. Itt soha, senkinél nincsenek. Meglepett volna, ha vannak. Mégis: Képtelen vagy felfogni egy kérdés tartalmát, csúsztatásokat írsz és nem a kérdésre válaszolsz. Még mindig úgy gondolod, hogy nálad nincsenek problémák?


A férfi részről írtam. Kérlek, olvasd el a kérdést, ha válaszolsz rá.

2021. máj. 3. 13:19
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Kérdésed: "Miért teszi tönkre ennyi nő a jól működő kapcsolatát? Gyakran látom.....elég sok ilyet látok....."

Idézzelek még? Nyilván ha úgy gondolnád, hogy ez nem a nők többsége, akkor azt írtad volna, hogy néhány nő.

A férfi részről pedig csak a lényeget nem írtad le: szerinted miért teszik tönkre a kapcsolatukat, mert ugye ez lenne a kérdés lényege, ezt kérdeztem én is vissza. Te csak annyit írtál hogy mellettük meg sokszor kitartanak a nők.

Én ezt azért kérdeztem volna hogy írd le, szerinted ők miért teszik tönkre a kapcsolatukat, mert akkor meg lehetne találni a közös pontot, hiszen emberek vagyunk, nincs akkora különbség a két nem között.

De mindegy, hiszen a saját kérdésedet sem tudod normálisan megfogalmazni, hiszen most már hirtelen nem egy gyakori jelenségről beszélsz, mint a kérdésben.

Ja amúgy fun fact: nem biztos, hogy az a kapcsolat olyan jól működött.

2021. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Látom, továbbra sem megy a szövegértelmezés, viszont kötöd az ebet a karóhoz. Nem azt írtam, hogy a nők többsége. Gyakran látom, hogy nem használják az indexet a kocsikban. Akkor a legtöbb kocsiban nem használják? De.

Miért válaszolsz egy kérdésre, amikor még a kérdés legegyszerűbb mondatait sem vagy képes felfogni, hanem csak a saját előítéleteid látod bele?


A férfi részről írtam. Kérlek, olvasd el a kérdést, ha válaszolsz rá. Amíg a kérdésemre nem vagy képes válaszolni, addig én sem fogok a tiedre. Remélem, ez így korrekt.


A kérdésem normálisan megfogalmaztam. Az, hogy nálad alapvető hiányosságok vannak, az más kérdés. Az meg egyszerűen kiábrándítóan alacsony szint, hogy azt írtad, most már nem gyakori jelenségről beszélek. De, továbbra is gyakoriról írtam. Gyakorlatilag minden válaszodban teljesen mást találtál ki, mint amit leírtam. Nem gondoltál még arra, hogy az ilyen jellegű problémáid miatt érdemes lenne felkeresned egy magyartanárt vagy egyéb szakembert?

2021. máj. 3. 13:39
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

"Olyat sem írtam, hogy a nők többsége tönkreteszi a kapcsolatát."

"De, továbbra is gyakoriról írtam."

Feleslegesen mutogatsz rám azért, mert szerinted egy jelenség gyakori, majd hisztikézni kezdesz, mert azt mondjuk a saját tapasztalataid alapján nem vonhatod le ezt a következtetést. Én úgy fogalmaztam, hogy a nők többsége és ebbe kapaszkodtál bele hogy hol írtál te ilyet. Ez most komoly? Veled azért teszik a nők tönkre a (jól??) működő kapcsolatukat, mert értelmesen beszélni sem lehet veled. Ne fáradj a válasszal.

2021. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
A nők mazoisták ennyire egyszerű kell nekik hogy szenvedjenek.
2021. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!