Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másnak is tették már tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is tették már tönkre a közösségi oldalak a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Nekem 3 éves kapcsolatom ért véget...

Élőben minden jónak tűnt, sose voltak vitáink, szinte mindennap találkoztunk.

Beszélgettünk is mindennap Messengeren, én rajta kívül más lánnyal nem beszéltem...viszont ez már fordítva nem mondható el.

Flörtölgetett más srácokkal...képcserézett...sőt még találkozót is megbeszélt már...mind ezt persze a hátam mögött letagadva...


2021. jan. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem a közösségi oldal tette tönkre a kapcsolatod, hanem az, hogy hűtlen az exed. Sose a közösségi oldal létezése és használata a hibás, hanem az, ahogy, és amire valaki használja.
2021. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Erre mondják, hogy a látszat néha csal. Nem a közösségi oldalak tették tönkre a kapcsolatot, hanem a kedves leányzó nyughatatlan vére. Az oldalak nélkül is ugyanez lett volna, csak így könnyebb volt rájönnöd a valóságra. Nézd az előnyét.
2021. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem a közösségi oldal tette tönkre a kapcsolatotokat. Nem a Facebook beszélgetett másokkal, és nem is fogott Zuckerberg pisztolyt a halántékához, hogy márpedig pasizzon Facebookon.

Tudod, nem az alkalom hiánya miatt lesz valaki hűséges.

2021. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezért te és ő a hibás

Nem más

Jo reggelt

2021. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kozossegi oldal csak lebuktatta, gondolkozz.
2021. jan. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a mai világ rákfenéje. Chat, hasonlók... Sok erőt, és fel a fejjel!

Engem 4 évig vertek át. Megbocsájtottam amikor lebukott, de 1 év után folytatta, mint kiderült.

25N

2021. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!