Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ment már tönkre valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már tönkre valakinek kapcsolata, házassága a horkolás miatt? Ha külön szobában alszotok emiatt, nem hidegültetek el egymástól?

Figyelt kérdés

Hány éves kapcsolatban történt? Akár a különalvás, akár ha teljesen rá is ment a kapcsolat.

Akik emiatt külön alszanak, és működik, hány éve működik?



2021. febr. 4. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha csak akkor alszotok külön, ha egyikőtök ellezd horkolni, mikor a másik nem alszik. Olyankor egyszerűen átcuccol, és nincs gond.

Anyukám nagyon horkolós, volt egy pasija aki állandóan felébresztette emiatt, de az a fazon egyébként sem volt százas. Sokszor aludtam egy szobában anyukámmal, sosem zavart a horkolasa. Nagyszüleim is horkoltak.

2021. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek alvási apnoé-ja van kb 1 éve. Nem csak hogy rohadt idegesítő, de elég rémísztő azt hallgatni, hogy fulladozik. Mi most jutottunk el odáig, hogy nem vagyok hajlandó mellette aludni. Kb minden nap elmondom, hogy menjen el az alvás klinikára. Eddig csak a hárítás megy...
2021. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Füldugót kell használni és kész. Én is azt csinálom, ha nagyon zavar a párom horkolása.
2021. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
23 éve vagyunk együtt, 22 éve házasok és 17 éve alszunk külön a horkolás miatt. Azzal, hogy külön “költöztünk”, jelentős minőségi javulás következett mind a kapcsolatunkban, mind a szexben, hiszen végre aludtunk és kipihentük magunkat. Azóta is minden rendben, mindketten szívesen mászkálunk a másikhoz, amikor elaludtak a gyerekek. De aludni mindenki megy a saját helyére.😊
2021. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

4-es, szerintem teljesen jó így.

Valaki írta, hogy csak akkor aludjanak külön, amikor a másik fél konkrétan elkezd horkolni. Hát szerintem azért éjszaka cuccolni az ágyneműt, "költözködni" nem jó ötlet annyira.

2021. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
#5 ha eleve meg van máshol ágyazva akkor csak át kell mászni a masik szobába. Szerintem az nem olya vészes.
2021. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
#5 szóval nem arra gondoltam hogy mikor a másik horkol, építsünk egy új hálót. ;)
2021. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is külön alszunk néha. Nem horkolás, csak egyszerűen én jobban szeretek hűvösben és úgy, hogy beszűrődik valamennyi fény, ő meg teljes sötétben és jó melegben. Én kinti 15-20 fok fölött már nyitott ablaknál aludnék szívem szerint. Ezért van, hogy külön is alszunk.

A kapcsolatunkra ez nincs hatással, nem olyan fontos dolog az együtt alvás (nekünk).

2021. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem volt már olyan pasim, akit többek közt azért hagytam el, mert horkolt. Nyilván nem ez volt a fő oka, de katalizátorként működött. Nem tudtunk soha együtt aludni, emiatt alig találkoztunk, mert mindketten dolgozunk, én még akkor egyetem mellett, hulla fáradt és ideges voltam mindig. Hiába szerettem nagyon, nem volt jövője... Nekem tényleg horkolásfóbiám van ráadásul.
2021. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A miénk remélem nem jut erre a sorsra. Közös albérletben gondolkodtunk utolsó egyetemista évemben, de a falon is áthallatszódik a horkolása.

A füldugók meg az egyéb házi trükkök meg szart se érnek...

2023. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!