Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Horkol, mit tegyek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horkol, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon jó alvó, ha új barátom van, hónapokig nem tudok aludni mellette,mostani párom horkol is, hangosan. Nagyjából fél évig nem aludtam mellette, bár mindig mondta, hogy keltsem fel, nem volt szívem hozzá. Végül egy éjszaka nagyjából 6x keltettem fel, és másnap felvetette, hogy kipróbálhatnám a füldugót. Ő kb 3 perc alatt elalszik, vannak időszakok, amikor le tudom körözni, de nem jellemző. Mostanában zavar a füldugó, és azt érzem, hogyha ő életem párja, akkor nem szeretném füldugós alvással tölteni az éjszakáimat, és próbálom megszokni. De nem megy!

Minden pózban horkol éjjel. Mit lehetne tenni, ami működik?



#együttélés #horkolás #együttalváe
2020. máj. 23. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nincs esetleg egy másik szoba, nappali, ahol elhelyezhettek egy heverőt vagy kinyitható kanapét, hogy ott aludjál? Nálunk a férjem ugyan nem horkol, de forgolódik, én meg sajnos nagyon rossz alvó vagyok, minden apróságra felébredek. Nekünk ez vált be, a nappaliban alszom, kényelmes ágy és végre pihenek. Füldugót sosem próbáltam, utálom, ha valami a fülemben van, meg a zajokra szeretek felébredni, mivel gyerkőc is van a háznál, babakánt azért fontos volt, hogy halljam, ha felsír.
2020. máj. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
91%
Külön háló,én horkolok mint egy motorvonat,feleségem csak csendben tud aludni, én néha éjjel is dolgozom. Nálunk bevált a külön háló.
2020. máj. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Léteznek készítmények horkolás ellen, esetleg próbáljatok ki egy párat (van szopogatós tabletta, orrspray meg étrendkiegészítők, stb, megkönnyítik a légzést) Gyógyszertárakban van biztos,lehet a dm-ben is
2020. máj. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az van, hogy párom horkol, de ez a legkevesebb olyan zaj jön a szomszédból, reggel az utcáról. Ehhez képest egész halkan alszik, így nem ébredek fel rá. Madarak is simán lekörözik a csicsergéssel. Plusz mi filmre alszunk el, így akkor nem hallom, utána leáll a film de akkor már nem ébredek fel rá mert mélyen alszom.
2020. máj. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hinnéd, mennyire sok pár alszik külön ágyban vagy külön szobában, mert valamiért (horkolás, forgolódás, éjszakai WC-re menések, babaszoptatás) zavarják egymást az alvásban. Fiatalok is. Ez az egyszerű megoldás. Egyébként a horkolás javítható orrba dugható eszközzel és műtéttel is.
2020. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgatózz, aludj!


Mellesleg valóban a külön háló a jó megoldás, én is így szoktam.

2020. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a füldugó nagyon bevált. Ha előbb alszik el mint én És annyira zavaró akkor szoktam.
2020. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párok negyede alszik külön horkolás, eltérő munkarend, stb miatt, szerintem nem nagy dolog. Lehet próbálkozni akár műtéttel is, de általában hatástalan.
2020. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akik külön szobában alszanak, nem hidegülnek el egymástól egy idő után? Én sem tudok aludni férjem horkolása miatt, sokszor fel is ébredek rá, de félek a külön szobától, nehogy elhidegülés legyen a vége. Olyan fura belegondolni, hogy reggel a konyhában találkozunk, és mint lakótársak érdeklődünk ki hogy aludt...
2020. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az o horkolasa az biztos. Sajnalom.

Ott van remeny, mint pl a ferjem, aki valtozo. Ha nagyon stresszes, este tobbet ivott - nem alkesz, csak vacsorahoz bor -, es rossz a testhelyzet, akkor mint egy vaddiszno. De amugy is horkol, de az alap egy csondes, nekem mar megnyugtato zaj.

2020. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!