Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm egy ideje nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy ideje nagyon hangosan horkol. Nem tudok tőle aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Felébresztem de vissza alszik mindjart es ugyanugy horkol. Ezt eddig nem csinalta mibaja?
2018. jún. 12. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Összeboronálnám a barátommal, ő dettó. Csukott ajtón át ia hallatszik. Mondtam, hogy menjen el orvoshoz, de igazából annyi a baja, hogy későn fekszik le és emiatt kimerült. Nem tudok vele mit kezdeni, de lassan az lesz, hogy külön fogunk aludni.
2018. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk vidd el orvoshoz, mert ezer dologtól lehet. Pl orrsövényferdülés.
2018. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aludjon hason.
2018. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fázott meg? Nem kimerült?
2018. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Betegség jele is lehet, pl légzési nehézségek. Orvoshoz kéne menni, ha eddig világ életében nem produkált ilyesmit.
2018. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézesse meg magàt dokival. De amúgy ha van rà lehetőség aludjatok külön szobàban. Nàlunk a férjem kezdett horkolni nem sokkal az utàn hogy összejöttünk. Az anyja, és a testvére is azt mondta, hogy sosem horkolt koràbban és elég éberen aludt. Egy kis neszre felriadt.

Nekem horkol, és olyan méllyen alszik hogy az ébresztőjére is én kelek. Se simogatàsra se bökdösésre nem kel fel, úgy kell lökdösni sokszor. Plusz nàlunk csak egy szoba van, szóval elvonulni se lehet.... Alszom mikor épp nem dübörög mellettem ( szerencsére időszakosan csinàlja, nem àllandóan) meg hétvégén kb délutàn 1-2-3ig.

2018. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!