Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nyugtat meg mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugtat meg mikor hallom hogy horkol a barátom? Miért csak erre tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Mikor lefekszunk aludni mindig ő alszik el hamarabb én várom hogy mikor fog már horkolni és akkor utána olyan nyugodt vagyok.
2019. dec. 6. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam és mamámmal aludtam én is csak azután tudtam elaludni miután ő elkezdett horkolni. Én speciel féltem, hogy meghal mellettem
2019. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen én is így voltam, aztán egyszer csak elkezdett zavarni. Arra tippelnék, hogy ritkán találkoztok/nem régóta vagytok együtt.
2019. dec. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, de még mindig bírom ahogy horkol. Mondjuk az nem szexi amikor hozzám fordul, átölel, én bevackolnom magam az ölébe, és egyszer csak hrrrrrooookkrrrkkk üvöltést elnyom a fülem mellett :D


De én is szoktam ilyeneket produkálni neki. Nem tudom, hogy éjszaka mennyire nyomjuk hangosan, ritkán szoktunk horkolni, legalábbis úgy, hogy arra felébredjen a másik.

2019. dec. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert van légzése és nem egy hulla mellett fekszel.
2019. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Monoton zaj, ha megszokod akkor nem zavar az alvásban.


És megnyugtat, hogy hallod magad mellett :)


A horkolás engem is nyugtat. Édesapámé, nagyapámé, a barátomé és a legjobb barátnőmé is :)

2019. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek.Engem sajnos rohadtul idegesít.
2019. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!