Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a barátom napok óta nem tud elaludni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Barátomnak (24) kb. 1 hete halt meg a nagymamája. Ezelőtt 4 héttel a munkahelyi stressz miatt volt beteg, sokat kellett nagyon dolgoznia. Lassan 7 napja nem alszik rendesen, nem tud elaludni. Az utóbbi 2 nap már altatót vett be, azzal kb. 5 órát tud aludni. Izomfájdalmakra, görcsökre panaszkodik és arra, hogy bizseregnek a végtagjai. Esetleg tapasztalt már valaki hasonló tüneteket közületek?
2017. júl. 1. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
most soroltad fel az okokat, a stressz
2017. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azok az okok, amiket a kérdésed alatt felsoroltál. Rendbe fog jönni, amikor feldolgozta a gyászt, és megnyugodott.

Én is tapasztaltam ezeket a tüneteket, és még sokkal durvábbakat is. Én még altatóval sem tudtam aludni egy percet sem 6 napig. Aztán később is csak 1-2 órát.

2017. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!