Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szüntethető meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntethető meg a horkolás?

Figyelt kérdés
Komoly problémát okoz, hogy párom már több hónapja nagyon hangosan horkol, minden pozícióban (hason,háton,oldalt) rengeteget praktikát olvastam már a neten, mindegyiket ki is próbáltam, de nem vált be.Van valakinek valami saját praktikája ami bevált?
2017. ápr. 3. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Van, külön hálószoba.
2017. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a sóbarlangot, sóházat. Itt a légzőmittudoménmicsodák kitágulnak. Egy héten 2x be kell ülni 30 percre, gyereket is lehet magunkkal vinni. Nekem megkönnyyítette az életemet. de egyébként ott szakemberek vannak, tehát, tudnak segíteni, ajánlanak egy megfelelő kúrafolyamatot. :)


Ha ez sem segít, akkor még esetleg orrtapasz (bár elég drága), vagy amit az asztmások kapnak, az az inhaláló cucc.


Egyébként pedig ez nem csak neked szr, hanem a párodnak is. Ugyanis horkolás közben nem piheni ki magát, nem jut el abba a fázisba, ahol már az alvás pihentető. Gyakorlatilag horkolás közben nem alszik.

2017. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérd meg, hogy menjen el orvoshoz, mert akármi miatt horkolhat.
2017. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha minden pozícióban horkol, akkor orvoshoz kéne fordulni, mert lehet olyan szintű orrsövényferdülése van (leggyakoribb oka a horkolásnak), amit már műteni kell, mert ahogy már írták ő sem piheni ki magát rendesen, plusz fulladáshoz is vezethet.


Nálunk párom horkol, de csak a hátán. Allergiás időszakban az egyik oldalán is. Ő magától fordul a nem horkolós oldalára, mert felriad arra, hogy nem kap elég levegőt. Engem a horkolása nem zavar, amíg hamarabb alszom el, mint ahogy belekezd az igazi műsorba, mert jó alvó vagyok. Ha egyszer elaludtam. Ha te felkelsz a horkolására, akkor az orvoson kívül már csak a külön hálószoba működhet. A házi praktikák szart sem érnek. Az egyetlen hatásos a bökdösés, hogy forduljon, de nálad még az se játszik.

2017. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Lefekvés előtt kb. 2 órával ne egyen,ha kövér akkor diétázzon.Az ilyen orrtapasz meg sóbarlang egyáltalán nincs bizonyítva,hogy hatása van erre.Anno én vettem horkolásgátló órát,mert akkor sokat horkoltam,semmit sem ért.Nekem az segített,hogy vettem Adenol cseppet,ezt csepegtettem lefekvés előtt egy vattára és jó párat belélegeztem,az kitisztítja a légutakat,de minden alkalommal kell,el nem múlasztja,viszont jó volt.Aztán kiderült, hogy a sok stressz meg a nagy fáradtság miatt volt,mióta kiegyensúlyozott párkapcsolatom van,azóta ez nagyon ritka.

Persze nincs kizárva szervi ok.

2017. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérjen orvosi segitséget! (Nagy-nagy házi praktika!!!!)
2017. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Műtéttel is javítható
2017. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!