Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok! Ti mennyire horkoltok?

Figyelt kérdés

Problémaként tekintenétek rá, ha szex vagy csak sima összebújás után külön szobában aludnátok a partneretektől horkolásotok esetén, mert ő nyugodtan szeret és tud aludni?


Kort is írjatok!



2017. nov. 13. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem horkolok, de nem sértődnék meg emiatt, próbálnék megoldást találni a horkolásom ellen.
2017. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyobb % -pasik szoktak.
2017. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem horkolok, de elég hangosan szuszogok. Téli megfázás esetén jelent néha problémát - de arra van megoldás. Többnyire. :)

Nekem fontos ez a fajta intimitás, én nem tudnék külön szobában aludni a párommal. Őt ennyire szerencsére nem zavarja, csak néha teszi szóvá.


Ismerek olyat, ahol működik a külön szoba (ott a pasi horkol), nekem nem menne. Akkor se, ha én nem tudnék aludni a páromtól.


27n

2017. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán. Viszont cserébe csikorgatom a fogaim, néha pedig beszélek.
2017. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, kor lemaradt, 22.
2017. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem horkolok, hanem beszélek álmomban, talán ez idegesítőbb (ijesztő?) lenne a partnerem számára. Szóval, ha az éjszakai dumálásom miatt ez lenne a megoldás, én nem zárkóznék el a külön alvástól, reggel úgyis mellé bújnék. :)
2017. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A privátban kérdezőnek válaszolnék, hogy igen, tudom, mit álmodom, így az esetek 90%-ában érhető a beszédem, ami persze főként katyvasz (sztorit tekintve). De még válaszolni is képes vagyok ekkor. :)

(#6)

2017. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én horkolok és utálom, mert mindenki szerint a férfiak horkolnak csak és ezt mindenki kötelezőnek érzi közölni... Szóval frusztrál, ha másokkal kell aludnom.

A páromat viszont nem zavarja. De én meg felkelek a fogcsikorgatására és fel is ébresztem, mert úgy recsegnek ropognak a fogai, hogy félek, hogy reggelre nem marad neki egy se.

Én jobban tudnék aludni egyedül, mert nyugtalanul alszom és nehezen tudok ellazulni úgy, hogy ott van az ágyban... ráadásul csak tv-re képes elaludni, vagy legalább rádióra, amitől én nem tudok aludni, szóval mindig pár órával később alszom el, mikor kikapcsol a tv.

De egy szobában élünk, szóval nincs esély külön aludni. De amúgy sem hagyná, mert ő szeret velem aludni.

2017. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam. Bar ez sosem jelent problémat mert a párom hamarabb elalszik es fel se kel rá,így szerencsére senmi nem megy külön.
2017. nov. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A párom azt mondja, kicsit horkolok amíg elalszok, de halkan és csak rövid ideig :D semmi problémája a dologgal.

Nagyon zavarna a külön alvás, nem is igazán tudnék rá komoly kapcsolatként tekinteni úgy...

24N

2017. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!