Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Házas asszonyok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas asszonyok! Ti hogyan múlatjátok az időt, főleg hétköznap, ha a férjetek messze dolgozik?

Figyelt kérdés

Akár több hetes távollét alkalmával?

Én pasi vagyok, nem házas, csak érdekel ez.


2017. márc. 23. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
elég átlátszóan akarsz felszedni férjezett nőket...XD
2017. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A szeretőjükkel, nyilván. Nincs olyan nő, akinek a férje több heteket távol van, és ne tartana szeretőt.
2017. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Három gyerek van, 8 órában dolgozok és kertes házban lakunk. Szerinted!?
2017. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hazas, de feltetelezem en is dolgozni jarnek, ha meg epp semmi dolgom, akkor elmennek vasarolgatni, otthon filmeznek egy csomag Oreo tarsasagaban meg hasonlok, mint ahogy most is. Bar a baratom nem dolgozik messze, de nyilvan nem csinalnek meroben mas dolgokat akkor sem, ha igy lenneY
2017. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyes, ha felszedni akarok valakit, ahhoz aligha kell a gyk.
2017. márc. 23. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Például ugyanúgy dolgozom, mint a férjem, ezért nincs nagyon múlatni való időm ;)
2017. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
ha párom így marad akkor barátnőzik, furcsákat eszik :), nagyokat alszik, sokat olvas, szerelmes filmeket néz és néha maszturbál (ami miatt lelkiismeret furdalása van és egyből szól, hogy ő maszturbált:)
2017. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teszek-veszek, sütök-főzök, dolgozok, filmet nézek, relaxálok. Kb ennyi.
2017. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%

Mennyi tisztesség szobra asszonyka, hagyjuk má' ezeket a meséket :DDDD

Én ismerek sok olyan párt, ahol a férfi külföldön dolgozik, havonta/kéthetente jár haza, és mindegyiknek a nője szeretőt tart :D

2017. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ja, a ferfi meg kulfoldon tart szeretot, egyik se jobb a masiknal. Leirnam, ha szeretoznek mert ugyse tudja meg senki attol, ha itt leirom, nem lehet rakeresni nevtelenul a valaszaimra, a megvalaszoltak kozul meg egy kattintassal eltavolitom a kerdest :D
2017. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!