Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Házas asszonyok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas asszonyok! Ti hogyan múlatjátok az időt, főleg hétköznap, ha a férjetek messze dolgozik?

Figyelt kérdés

Akár több hetes távollét alkalmával?

Én pasi vagyok, nem házas, csak érdekel ez.


2017. márc. 23. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
9-es egy nőnek sincs más férfi az életében a férjén kívül
2017. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11.: nekem nincs. Miért lenne? A párom mindent megad nekem, amire egy kapcsolatban szüksęgem van
2017. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden nő hűséges!
2017. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs távol, de elég későn ér haza esténként. Miután hazajövök a munkából van 4 órám egyedül. Szeretem a könyveket-sokat olvasok, a hobbimmal foglalkozom, sorozatokat nézek, játszom a gépen, főzök, csinálom a házimunka rám eső részeit, vagy összefutok baráttal és beülünk valahova kajálni, dumálni. Más városban lakunk, de volt olyan, hogy erre volt dolga, szólt és találkoztunk. De ez inkább hétvégén fordul elő. Olyankor a férjem is csinál magának valami programot ha van kedve, aztán értem jön, és együtt jövünk haza.


Ugyanezeket csinálnám akkor is, ha ritkábban járna haza. Soha 1 percig nem unatkoztam egyedül.

2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!