Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt olyan, hogy politika hovatartozása miatt ment tönkre kapcsolata vagy szakadt meg az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Egy csajjal randiztam és szóba került a politika, ő Fidesze én kormányellenes vagyok, miután kifejtettem a véleményem ő érvek helyett támadóan lépett fel és veszekedni kezdett.


Aztán elment, azóta nem tudom elérni.


Pedig ő hozta fel a témát. :(


(5. randi volt amúgy és eddig minden jól ment.)


2018. márc. 7. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Konkrétan szerelmes volt az illető a politikába, vagy én nem tudom, de nem kértem belőle többet. :D
2018. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is feltétlenül a politikai nézetek miatt, de hosszútávon mindenképpen kiütközött volna az, hogy az esetleges viták esetén nem normális kommunikációval és érvekkel, hanem vitával és veszekedéssel próbálja megoldani a szituációt.

Ez hosszútávon tényleg nem túl eredményes, nálam csak ilyen fordult elő, politikai hovatartozás miatti balhé még nem. Veled jól el tudnék beszélgetni. :D

2018. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Fideszestől mit vártál?
2018. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt. De 24+ mar nem a politikai nezetektol teszem fuggove az eletem, nyitott es nyugodt vagyok, elfogadom mas velemenyet. Azota jobb az eletem.
2018. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére túllátok az emberi közösségeket romboló pártpolitizáláson. Szomorú, hogy eljutottunk idáig. Én nem azért szavaznék a fideszre, mert fideszes vagyok, hanem mert úgy gondolom, hogy az a legkisebb rossz. A politika sose fogja megoldani a problémáinkat, mivel maga a poltika minden problémánk gyökere.
2018. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Mániákus jobbikos volt az illető.
2018. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát kapcsolatom éppen nem de volt pl h úgy ültünk egy asztalnál diplomaosztó után h bizonyos emberek liberálisok voltak, mások kormánypártiak és volt jobbikos is.


Nem hoztuk fel a témát és nem lett gond.

Am meg lop az összes és ha megnézed demográfiai értelemben MO-nak kb 80-100 éven belül úgy is vége.

Szal pont nem az érdekelne h ki a miniszterelnök.

2018. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok semmilyen párti és semmiellenes, de volt ilyen. Azt nem viselem el egyetlen randin sem, hogy valaki gyűlölködjön meg agyatlanul szidjon dolgokat. Aki nem tudja úgy megfogalmazni a mondandóját, hogy "nem szeretem túlzottan", "nem tudok vele azonosulni", "nekem nagyon ellenszenves", az felőlem vallhat azonos nézeteket, mint én, akkor sem kell
2018. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!