Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés? Magamra maradtam, barátok családosak vagy messze

Figyelt kérdés

A külsőm nem változott nem állítom hogy a legszebb vagyok de átlagos,rendezett külsőm van.

Ha valaki mégis ismerkedne velem tuti csak szexre vagy mert az asszony el van hízva és unja... ( nem beszólás akart lenni, hanem konkrétan ez történt)


31N


2021. ápr. 27. 10:05
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

20

30–45 van beállítva a korcsoport, azért ebben a korban már elég sok férfinak van gyereke így ez nemhiszem, hogy annyira gond. De valamiért nem akarnak komolyat...sokszor meg sem akarnak ismerni jobban hanem ezt az elején közlik. Mondjuk korrekt, hogy elmondják így legalább tudom, hogy nem egymást keressük.

Az meg, hogy vonzó, nos ez relatív.

2021. ápr. 27. 12:24
 22/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a 30 evesen elvalt, gyerekes ferfiak elegge ki vannak a gondolatatol is, hogy csaladban gondolkozzanak. Valoszinuleg penzben sincsenek eleresztve. A jopar evvel idosebb korcsoportban javulnak az eselyek, de nonek a koztetek levo kulonbsegek is. Egyhamar nem fogsz talalni, turelemmel kell lenned, hogy amikor megis jon egy lehetoseg, akkor ne szalaszd el.
2021. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
22 Ha nem jön, hát nem. Akkor beletörődök és átértékelem a dolgokat. Hiányzik egy tàrs, de nem mindenáron. A jóval idősebb alatt mit értesz? Mert a 45 is már necces, és nem, nem a külső miatt hanem sokszor a stílusuk “ öreges” de nem is ez a jó szó rà, nehéz megfogalmazni.
2021. ápr. 27. 12:33
 24/37 anonim ***** válasza:
Majdnem annyi vagyok, megfogalmazhatod. En is elvaltam, van azota elettarsam. En peldaul ugy voltam vele, amikor tarsat kerestem, hogy 10 ev alatti gyerekkel mar nem szeretnek nyuglodni. Az enyemek is nagyobbak voltak annal. A fiatal apukak meg nem egy masik anyat akarnak maguknak szerintem, hanem menekulnek a felelosseg elol. Nem zarja ki semmi, hogy szerencsed lesz, de inkabb az a realitas, hogy par evig nem nagyon fogsz sikerrel jarni. Inkabb arra vigyazz, hogy ne merulj bele egy sekelyes kapcsolatba, mert akkor konnyen elszalaszthatod az igazit.
2021. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
39-44 között keress kérdező. Ekkortájt már több az olyan férfi, akinek jó leszel. Nem minden 42 feletti öreges, van aki imád sportolni, kirándulni, csak nincs kivel, egyedül meg nem olyan jó.
2021. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
24-25 Félreértetettek,nem a külső terén. Sok fiatalos küllemű sportos 40-es van , de a külső egy dolog! Valahogy érződik a kor.Engem meg a 31 évem ellenére sokszor fiatalabbnak néznek, egyébként is fiatalos vagyok stílusra, a munkahelyen is fiatalokkal dolgozom és így valahogy az idősebbekkel nagyon kijön ez a “szakadék” a kor miatt. Ez tényleg olyan ami megfoghatatlan dolog.
2021. ápr. 27. 13:02
 27/37 anonim ***** válasza:
34%
Szóval te is a fiatal 40 alatti, jóképű pasira vágysz. Értem. No comment.
2021. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

27 A jóképű vagy vonzó, teljesen relatív dolog.

Igazából fura nekem amit írtak itt ( nemtudom már hanyas válasz, hogy az idősebb jobban megértene 39-44 között . Ismerkedtem beszélgettem valakivel aki ilyen korban volt, nos neki felnőtt, főiskolás lánya volt, kvázi úgy élt mint aki gyermektelen.

Sokkal inkább megértő lehet aki hasonló helyzetben van, kisebb gyereke/ gyerekei vannak. Számára nem idegen a helyzet.

2021. ápr. 27. 13:24
 29/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nőként javaslom neked, hogy regisztrálj több társkeresőre is. Mindegyiknek megvan a maga előnye, ami megkönnyíti, hogy olyanokat találj, akiket szeretnél. A Randivonalon például beállíthatod, hogy gyerekeset szeretnél, x és y kor között, és hogy neki se legyen gond, hogy neked van gyereked. Be lehet állítani azt is, hogy olyanok ne is írhassanak, akik nem tartoznak a megjelölt kategóriába. Így azért elég sokat szűkül a kör és nem kell komolytalanokra pocsékolni az időd. Lehet, hogy te sem írod le egyértelműen, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, vagy nem jelzed az egyéb szándékaidat, és ezért nem olyanokba botlasz bele, akik megfelelnének. Összetett dolog ez. Az Elittárson egy pszichológiai teszt párosít össze a veled hasonló értékrendű, gondolkodású emberekkel. Én is sokat voltam egyedül, de az nem volt jellemző, hogy csak szexelni akartak volna velem, vagy ha igen, azt korán kiszúrtam és leépítettem. De azt gondolom, hogyha te csak ilyenekbe botlasz bele, akkor rosszul kommunikálod a szándékaidat vagy valamivel (akár külsővel) megtéveszted a férfiakat, és nem is tudod már a legelején kiszűrni, hogy ki az, aki csak szórakozik. Ezeken érdemes lenne elgondolkodni.
2021. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ja, ami még eszembe jutott: a távolság egy fontos tényező, mert nyilván felesleges bármibe belemerülni, ha több száz kilométerre vagytok egymástól, de sokan túlságosan le is szűkítik. Aki csak 20 km-en belül keresgél, az valószínűleg nem fogja egyhamar megtalálni, akit keres.
2021. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!