Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szerényebb, csöndesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerényebb, csöndesebb férfinak miért van ilyen nehéz dolga az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Ha nem lennék ilyen tuti lett volna már kapcsolatom. Nem is akármilyen lányokkal, csak ez a természet elriasztja őket. Hiába vagyok hűséges, érzelmes, gondoskodó -ami szerintem fontos egy kapcsolatban- ha nincs lány aki megismerjen és akinek kimutassam a szeretetemet.
2021. ápr. 26. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
🥱🥱🥱🥱
2021. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
jajaja, most meg menj és hozz nekem egy sört a boltból
2021. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehezebb a szerényebb csöndesebb férfiaknak, mert szerényebbek valamint csöndesebbek.
2021. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan mutatnád ki az érzelmeidet, kérdező?
2021. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

mert néma gyereknek az anyja se érti a szavát.


Felelősséget meg ne a nőkre hárítsd. Egyáltalán nem leszel tőle férfias.

2021. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy szereny, csendes nonek miert nehez?
2021. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki a szerény, csendes nőket keresi (Férfiban nem ezt keresik.), de nem talált senki még ilyet. A haverom is egy hárpiát fogott ki, aki leordítja a haját, amikor hazaér.
2021. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szereny, csendes nonek miert nehez?


Ismerek életképtelen, csendes nőt, aki reggel bebúj egy monitor mögé csendben, aztán a munkaidő végével hazamegy, nem tudja semmiért sem kinyitni a száját, aztán mégis pár hónap volt a maximum időtartam, amíg szingli volt.

2021. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!