Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés? Magamra maradtam, barátok családosak vagy messze

Figyelt kérdés

A külsőm nem változott nem állítom hogy a legszebb vagyok de átlagos,rendezett külsőm van.

Ha valaki mégis ismerkedne velem tuti csak szexre vagy mert az asszony el van hízva és unja... ( nem beszólás akart lenni, hanem konkrétan ez történt)


31N


2021. ápr. 27. 10:05
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
10 Akkor pontosan mire érted ezt?
2021. ápr. 27. 11:00
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elhízva nem vagy extrém ronda, nincs gyereked és képes vagy normálisan kommunikálni (a kérdés és a hszeid alapján képes vagy) akkor nem lehetséges az hogy ne kellenél komoly kapcsolatra normális férfiaknak.

Szóval biztos hogy csupán nem vagy kitartó és eléggé válogatós is lehetsz, de idővel teljesen biztosra vehető a sikered, nem hinném hogy aggódnod kéne kérdező

Keresgélj és ismerkedj kérdező!

2021. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem változott, ezt csak te állítod. Biztos vagyok benne, ha egy 21 éves kori képedet hozzátesszük egy öregedő 31 éves kori képedhez, 20 ból 19 pasi előbbre fog voksolni, hogy ott jobb csaj voltál (ha amúgy nem voltál akkor ragyás, kövér nő)
2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem vagy elhízva nem vagy extrém ronda, nincs gyereked és képes vagy normálisan kommunikálni (a kérdés és a hszeid alapján képes vagy) akkor nem lehetséges az hogy ne kellenél komoly kapcsolatra normális férfiaknak.


Kérdés, hogy nem e olyan, mint a legtöbb nő, hogy várja a helyes pasit, nettó 5-600 ezres bérrel... Mert akkor könnyel macskásnőként találhatja magát 4-5 év múlva.

2021. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Persze nyilván nem szeretnének az emberek egyedül maradni.


Amúgy 31 éves korod előtt mondjuk úgy 23-30 éves korod között, hogy ismerkedtél, hogy szedtél össze pasikat? Hol sikerült?

Vagy akkor is csak neten vártad a csodát?


Szóval eddigi életed során, hogy ismerted meg a barátodat vagy barátaidat?

2021. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhízva, nem is voltam bár ez nagyrészt nálam szerencsés genetika kérdése.Gyerekem van egy, főleg olyanokkal ismerkednék akiknek szintén van, mert tisztában vagyok vele aki gyermektelen annak gondot jelenthet.

Nem tudom kinek mi számít “helyes pasinak” , ha valaki nem vonz akkor nem fogom magamra erőltetni. De ez oda vissza működik, én is elfogadom ha valakinek nem vagyok az esete.


15 Huszonévesen teljesen más életem volt, nem lehet összehasonlítható a mostanival.Átgondolva :hosszabb párkapcsolatban a párjaimat úgy ismertem meg : főiskolán, vagy egy településen laktunk korábban ,vagy pedig barátnőm baráti társasága által. Ezek voltak. Már főiskolára nem járok, a barátnők barátait már ismerem én is, nagyrészük családos. Aki nem, az meg nem is szeretne csak szórakozni, kalandozni.

2021. ápr. 27. 11:49
 17/37 anonim ***** válasza:

,,ki az aki magányosan társ nélkül szeret élni?"


Képzeld itt a gykn, vagy való életben, haveri körben is tucatjával vannak a 30 as pasik, akik átlagosak, nem incelek, semmi baj nincs velük, mégis évek óta egyedülállóak, mert a nők ingerküszöbe, elvárásai a média meg a társkeresők nyomán az egekben vannak. És hiába próbálkoznak átlag nőknél, azoknak isa klasszisokkal jobb pasi kell, mert ha az átlagos gyógyszertári asszisztens Katika sármos, IT-s mérnököt kapott, akkor bizony ez nekem is jár és inkább halok meg egyedül macskás nőként, mintsem egy átlag Jancsival összejöjjek. És hemzseg az ilyen nő ma Magyarországon sajnos (nem insta macákra mondom ezt-mert ott szinte alap ez, hanem átlag nőkre)

2021. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
41%

Gyerekem van egy,


Ezt ugye nem mondtad, itt van a kutya elásva. Egy nő piaci értéke kb a 20 as éveiről a 30 ra 30-40%-al esik vissza, de ha még gyereke is van, akkor marad 10-20% esélye max, hogy találjon egy balekot. Ez van. Nekem is szexre kellettek max az evált, gyerekes 30-as anyukák.

2021. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

18 Mint írtam is, olyanokkal ismerkedem akiknek szintén van, mert aki gyermektelen azt persze érthető ha zavarja. Ha neki is van nekem is akkor meg más a felállás.

Nem gyermektelen huszonéves pasikra hajtok.

2021. ápr. 27. 12:01
 20/37 anonim ***** válasza:

Így már azért érthető a probléma

Gyerekes de független fiatal és vonzó férfi elég kevés van, pláne komoly kapcsolatban gondolkodó kell, ez egy nagyon szűk kör

Nagyon be kell dobnia magát a nőnek és úgy is kevés az esély hogy egy ilyen összejöjjön

2021. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!