Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalon könnyebb az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon könnyebb az ismerkedés mint idősebben?

Figyelt kérdés

30ig könnyebb mint 40-50 környékén ismerkedni?

Én 24 vagyok, de rohadt nehéz szerintem barátnőt találni. Pedig szerintem ebben a korban könnyebbnek kéne lennie, mert több az egyedülálló.


2021. ápr. 25. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem sose volt gondom ismerkedéssel :D 32N
2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Te még akarsz ismerkedni? Tele van rosszindulatú emberrel ez a világ.
2021. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanolyan könnyű vagy ugyanolyan nehéz, attól függ, mik a lehetőségeid, és hogy figyelsz-e magadra.
2021. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Illetve hogy ismerkedni a jelen világban nem túl célszerű, vehetsz mellé egy koporsót is. Én várok az ismerkedéssel még egy évet legalább, inkább az egészséget választom. Meg olyan ez a világ őszintén szólva, hogy nem túl alkalmas kapcsolatra.
2021. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy könnyebb lenne, de ebben a világhelyzetben amúgy is nehézkes.

20/L

2021. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb. Középiskolában, egyetemen rengeteg a lehetőség, évfolyam társak, barátok, bulizás, ehhez nyilván fontos, hogy a társas kapcsolatait ápolja. Ahogy az ember elkezd dolgozni, önálló életet kezd egyre kevesebb ideje van, és szűkebb a körülötte lévő társaság. Viszont aki akar 50-60 évesen is párra találhat.
2021. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy könnyebb.
2021. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb fiatalon, így középiskolás, egyetemista korban. Eleve semmi különösebb erőfeszítést nem kell tégy, hogy kortársakkal ismerkedj, ha nem vagy nagyon visszahúzódó, akkor kerül lehetőség.

Miután elkezdesz dolgozni már valahogy csend lesz, a barátok elvannak otthon is és végzik a saját dolgukat, általában nincs már meg ez a bulis hangulat, mint azelőtt. A szabadidő felértékelődik ilyenkor és tényleg leginkább ott lehet, ahol valami közös tevékenység összeköt másokkal.

2021. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a kortól függ, hanem az élethelyzettől. például attól, hogy hol lak, miylen házban élsz, mennyire vagy gazdag, mennyire vagy társasági, milyen a karriered, mennyire vagy művel. ezek mind együttesen kellenek ahhoz, hogy minden korban lehessen párt találni. ha pl. nincs pénz, beszűkülnek a lehetőségek, barátkozni, eljárn i se nagyon lehet, mert nincs pénzed meghívni másokat étterembe vagy elmenni egy esküvőre ahova sok pénzt kell adni. Ha egy szobában nyomorogsz a tesóddal, akkor nem tudsz áthívni embereket, ha a munkád egy 3 fős cégben van, megint nem tudsz úgy ismerkedni mintha egy nagy multicég 6 emeletén lennék egy karácsonyi partiban stb. és persze a külső is kell, mert ma már mindenki a sztárokhoz viszonyítja magát és sokkal szebb, jobb, gazdagabb társat keres mint amiylen saját maga. ezért jó, ha szép vagy (akár plasztikával) tanult és gazdag, mert onnan nem nagyon van fejebb és össze tudsz jönni egy ugyanolyan kaliberű emberrel, akinek te megint csak olyan leszel hogy nincs nálad fejebb.
2021. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es jól összefoglalta. Annyival ki lehet egészíteni, hogy tudni kell magadról, hogy mikor nem vagy még kész egy kapcsolatra. Ha úgy érzed, semmi sem hiányzik, akkor kell kapcsolat. De az se fontos, lényegében csajozhatsz csak életed végéig, legalább nem fog nyúzni valaki mikor hazaérsz. Csak akkor házasodj, ha úgy érzed, ha lelőnék a csajt a golyó elé ugranál. De akkor se inkább, mert utána könnyen kijátszhat a vagyonodból meg életedből.
2021. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!