Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan 18 év körüli...

Vannak itt olyan 18 év körüli lányok (vagy idősebbek), akiknek lenne kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

19/L


Kicsivel több, mint 1 éve költöztem Komárom-Esztergom megyébe páromhoz.

Addig sem voltak nagyon barátaim (magamnakvaló voltam), viszont költözés után a számuk 0-ra csökkent. Akikkel jóban vagyok több órára vannak, és sokszor megszakad napokra/hetekre a beszélgetés.

Örülnék, ha kezdeményeznél, te írnál először...elég szégyenlős vagyok.



2020. aug. 29. 09:49
 1/2 anonim válasza:
18 évesen hiba volt elköltöznöd onnan ahol legalább ismertél valakit. De te tudod, ha neked ez így jó...
2020. aug. 30. 10:54
 2/2 anonim válasza:

Ezt a 3 oldalt találtam:

Ismerkedés & Barátkozás - Hoxa

www.hoxa.hu › ismerkedes-baratkozas-forum

Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott ... Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. ... Komárom-Esztergom megyei illetőségű vagyok, viszont szeptembertől ... Ha van kedvetek néha 1-2 órát kizökkenni a mindennapi mókuskerékből és ...


Igaz barátnő kereső | nlc

nlc.hu › Fórum

Én egy 24 éves nő vagyok, Komárom- Esztergom megyében élek. ... Sziasztok,Budapesti lány vagyok 18 éves és ahogyan itt sokan én is barátnőt keressek akivel ... Éppen egy ilyen oldalt kerestem ahol lehet ismerkedni,barátkozni. ... Sziasztok Betti vagyok 22 éves és szeptemberbe lesz hogy 1 éve vagyok Budapesten ...


Komárom-Esztergom megye számokban - Központi ...

www.ksh.hu › xftp › idoszaki › regiok › mesz › 11_ko

PDF

A kiadványban felhasznált adatok csoportosítása mindig az adott év január. 1-jei állapotának megfelelő területi beosztás szerint történt. A részadatok összegei a .

2020. szept. 1. 05:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!