Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes nekünk férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nekünk férfiaknak energiát pazarolni az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Így 37 évesen azt látom hogy nem.. időt pénzt áldozok a nőkre, udvarlok, rengeteg elutasítás közbe stb. aztán végre találok egy nőt és össze jövünk, elején minden happy aztán csak a gondok jönnek, veszekedés, hisztik, féltékenykedés, aztán már nem lesz ugyanaz mint volt, jön a megcsalás, elhagyás stb....
2021. ápr. 26. 13:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor, ha szeretnél barátnőt. Amúgy nem!
2021. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem. Magunkra érdemes időt, energiát és pénzt áldozni. Aztán ha lesz valaki ekinek így megtetszünk akkor az csak plusz dolog. Ha a kapcsolat működőképesnek látszik és alapvetően jól érzi magát az ember a párja mellett akkor talán érdemes többet beleadnia... vagy nem. A végén úgyis megcsalnak, jön egy gazdagabb, jobb képű, magasabb, izmosabb, nagyobb farkú, akinél "megvan a kémia" meg ehhez hasonló barom szövegekkel lelép a csaj.

Szóval nem érdemes, a mai rißancokra fosni kell nagy ívben...

"Normális" meg nincsen. Amelik normálisnak tűnik elsőre, vagy akár 10. alkalommal is, arról is kiderül hosszú távon, hogy egy semmitérő pitsa, mint a többi.

A legtöbb nőnek nem számít az együtt eltöltött idő, teljesen mindegy, hogy 1 hónap vagy 3 év után, de biztosan elhagynak és olyan könnyen lépnek túl rajtad, mintha semmi sem történt volna köztetek.

Alapból elkezdeni sem érdemes a dolgot.

Tudom én "nőgyűlölő" vagyok meg mindenféle hasonló, de ezt tapasztaltam. Jó, pozitív példával a saját korosztályomban nem találkoztam e téren...

2021. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

9 éve vagyok a férjemmel. (1 év járás után házasodtunk össze)

31 éves vagyok! Jóban rosszban együtt maradtunk.

2021. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Vannak olyanok, akikért érdemes. Csak nagyon-nagyon kevés, úgyhogy résen kell lenni
2021. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Abban az egyben igaza van a 2. válaszolónak, hogy első sorban magaddal legyél rendben, és ha ez megvan, akkor keress kapcsolatot, olyan nőt, akivel a felépíttett életedet el tudod közösen képzelni.

Viszont: tele van a világ rendes nőkkel és férfiakkal. Attól még, hogy neked szerencsétlenül alakultak eddig a kapcsolatotaid, nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen.

Amiket leírtál, a féltékenykedés, megcsalás, stb, elkerülhetőek, ha kölcsönösen teljesen őszinték vagytok egymással, megbíztok egymásban és jól tudjátok kommunikálni egymásnak az, érzelmeiteket és gondolataitokat. Szóval olyan nőt keress, akivel úgy érzed, te magad is teljesen őszinte tudsz lenni, másképpen nincs értelme.

2021. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

Manapság az online világban egyre inkább az ember kinézete számít, így a nők is leginkább erre mennek.


Én azt mondom, érdemes a nőkre energiát pazarolni olyan értelemben, hogy a kinézetedet érdemes feljavítani, amennyire csak tudod. Már csak azért is, mert ha ez még nem is elég a nőknek, az állásinterjúkon meg baráti körökdben jóval sikeresebb leszel.


Ami nem éri meg viszont, hogy autókra, nyaralásokra meg egyéb luxuscikkekre költsd a pénzed mivel ezek ha be is hoznak valami nőt, a valódi szexuális vágy valószínüleg nem lesz annyira ott.


Mondjuk amin gondolkozom jelenleg az a motorvásárlás. Egy 6 milliós motor sok nő szemében annyit ér, mint egy 30 milliós sportkocsi és olyan gyors is vagy vele, mint egy olyan autóval (még gyorsabb is). Ott van ezen kívül az alacsonyabb fenntartás és a jobb sebességélmény is.

2021. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Ilennek, mint neked, nem.
2021. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Én azt mondom, érdemes a nőkre energiát pazarolni olyan értelemben, hogy a kinézetedet érdemes feljavítani, amennyire csak tudod. Már csak azért is, mert ha ez még nem is elég a nőknek, az állásinterjúkon meg baráti körökdben jóval sikeresebb leszel."


Ez így nettó hülyeség.. mert pont ha külsővel fogod meg a nőt, akkor szinte tuti hogy fájdalmas lesz a vége, mert a külsőre jobban rá lehet unni, jobban tud romlani, és valóban ebben az esetben mindig fog jönni jobb külsejű férfi...

2021. ápr. 26. 14:23
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha olyan nőkkel ismerkedsz, akiknek a külső az első, ne csodálkozz, ha otthagynak egy jobb külsejű férfiért.

Próbálkozz az ismerkedéssel inkább olyan helyeken, ahol a közös belső dolgok, pl közös hobbi vagy érdeklődés köt össze benneteket.

2021. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9. Így volt elég sok barátnőm de két évnél tovább nem ment mindig én sérültem..
2021. ápr. 26. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!