Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes nekünk férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nekünk férfiaknak energiát pazarolni az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Így 37 évesen azt látom hogy nem.. időt pénzt áldozok a nőkre, udvarlok, rengeteg elutasítás közbe stb. aztán végre találok egy nőt és össze jövünk, elején minden happy aztán csak a gondok jönnek, veszekedés, hisztik, féltékenykedés, aztán már nem lesz ugyanaz mint volt, jön a megcsalás, elhagyás stb....
2021. ápr. 26. 13:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Én magamat fejlesztem, és nagyon jól vagyok. Talán egyszer foglalkozom a nőkkel is, de szerintem a teremtőerőd, hajtóerőd kéne élvezned és felhasználnod férfiként az anyagi függetlenség elérésére és a spirituális mélységeid megismerésére. Én 21 évesen jutottam el erre.
2021. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%
8: De ha nincs meg a külsőd, a mai világban esélyt sem kapsz online, hogy bizonyíts. A szórakozóhelyekkel ugyanez a helyzet. A nők elvárásai kinézet szempontjából az egekben, mivel online mindig van alternatíva.
2021. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
8: Persze értem, amit írsz. A 15 -20 évvel ezelőtti Tinder/Instagram apokalipszis előtti világban nőttél fel, ahol még mások voltak a szabályok.
2021. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
22. 23. Ezért mondom hogy felesleges.. nem?
2021. ápr. 26. 22:32
 25/26 anonim ***** válasza:
41%
De a kinézetre így is megéri rámenni. Én például korábban kövér voltam, aztán elkezdtem kondizni meg elkezdtem figyelni az öltözködésemre a nők miatt. Nőt szerezni persze nem sikerült, de a HR -es lányoknak eléggé tetszettem, hogy felvegyenek.
2021. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25. Az más kérdés azért lehet érdemes, de barátnő szerzésre érdemes e?
2021. ápr. 27. 06:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!