Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés? Magamra maradtam, barátok családosak vagy messze

Figyelt kérdés

A külsőm nem változott nem állítom hogy a legszebb vagyok de átlagos,rendezett külsőm van.

Ha valaki mégis ismerkedne velem tuti csak szexre vagy mert az asszony el van hízva és unja... ( nem beszólás akart lenni, hanem konkrétan ez történt)


31N


2021. ápr. 27. 10:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, ezt most minden rosszindulat nélkül írom, de soha nem értettem ezeket a kérdéseket nőktől. Mert egy férfi lehet töketlen, és ha nem tud kezdeményezni, akkor tényleg nehéz, de nőnél más a helyzet. A regisztrálsz egy netes társkeresőre (nem tinderre gondoltam), akkor ha feltöltesz legalább átlagos képeket, nem hiszem, hogy nem kapsz napi 4-5 levelet. Heti mondjuk 15-20 jelentkezőből csak akad egy, akivel beszélgetnél hétvégén egy kávé mellett. Biztos sok gyökér írna rád, de nem hiszem, hogy pár hét alatt nem akadna néhány normális.
2021. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Pedig a fent említett esetek is ott történtek, aki normálisnak tűnt ugyanez derült ki róla: szexet akar vagy valójában nős és szórakozna.
2021. ápr. 27. 10:21
 3/37 A kérdező kommentje:
Plusz volt néhány jóval idősebb jelentkező vagy többszáz km-re élő.
2021. ápr. 27. 10:22
 4/37 anonim ***** válasza:
71%

Naponta kb 100 embertől lehet hallani, hogy kevés a lehetősége, mert....

barátok messze vannak, vagy elköltöztek, vagy gyerekük van család stb és magukra maradtak. Ebből mi következik? ---> hogy nagyon sok az egyedülálló.


De nyilván te is válogatsz.


Azok akik szexre mennek, azok meg is tehetik általában, hogy arra mennek, mert ők azok a pasik akik jóképűek, sok nőnek tetszenek és sokat meg is kaphatnak, így miért is ne használnák ki ezt a lehetőséget??

Szerintem sokan megtennék ha lehetőségük lenne rá.


Te meg valószínűleg sietsz is.


És valóban sok üzenetet kaphatsz társkeresőkön. Amúgy meg ha egyik kretén akkor nincs más dolgod mint válaszolsz a többinek, kizárt , hogy egy sem lesz olyan aki komoly kapcsolatot szeretne.


Szóval ha mindig pórul jársz, akkor veled is lehet probléma. _Csak persze ezt senki nem akarja elfogadni. 3-4-5 ember belefér, hogy nah kifogtál ilyeneket...de 10. után már el kéne gondolkodni, hogy veled is lehet valami baj...

2021. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy én hibátlan lennék de a sok komolytalan, vagy foglalt emberrel nem fogok leállni.

Vagy aki többszáz km-re lakik és nincs lehetőség találkozni sem nagyon.

2021. ápr. 27. 10:37
 6/37 anonim ***** válasza:
57%

Nem is kötelező.


Menj tovább...a következő a következő és a következő...előbb utóbb sikerül, vagy nincs rá időd, sietsz valahova? :)

2021. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
A túlzott itélkezésre figyelj, vakká tesz az emberekre.
2021. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem értem a gúnyos hangnemet. Nem sietek, de megmondom őszintén ki az aki magányosan társ nélkül szeret élni? Mert én nem, és rossz így.
2021. ápr. 27. 10:41
 9/37 A kérdező kommentje:
7 Ezt pontosan mire érted ? Nem túlzott ítélkezés ha nem kezdek ki olyannal aki nős vagy akivel tudom ,hogy a távolság miatt találkozni sem tudnánk.
2021. ápr. 27. 10:42
 10/37 anonim ***** válasza:
#9 hát nem így.
2021. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!