Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan értékelnétek a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értékelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 28 vagyok, férfi, szingli. Most a társkeresési szempontok közül arra lennék kíváncsi, inkább nők véleménye érdekel, hogy hogyan ítélik meg azt a férfit, aki sok nővel volt. Kb. 25-30 nő volt eddig az életemben, volt több éves kapcsolatom is (több is), tehát, ez a szám úgy jött össze, hogy a komoly kapcsolatok mellett a többség ilyen alkalmi dolgok, egyéjszakások, szexkapcsolatok voltak. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy dicsekszem vagy panaszkodom, azt tapasztaltam (nem feltétlenül ismerkedési helyzetekben, hanem egyszerű beszélgetés során is), hogy nagyon sok lány már a 10 vagy 10 feletti partnerek számát is soknak tartja (férfiak esetében).


Most már ismerkedés során igyekszem kerülni a múltbéli dolgokat és akár a lányok, én is inkább kicsit letagadok a számból. Mert bár lehet, hogy férfiak közt nem annyira elítélendő, de azt veszem észre, hogy ahogy a férfiak sem nézik jó szemmel, ha a nőn átment a fél város, a lányok sem feltétlenül pozitívan értékelik, ha a férfi ment a fél városon.


Most az egyéb személyes körülményeimről nem írok, azok véleményem szerint rendben vannak, ha például ismerkedéskor arra kerül a szó (egzisztencia, ápoltság, életcélok, hobbik, kinézet stb.), most kifejezetten az érdekelne, hogyan minősül az olyan férfi múltja, aki egy kicsit kicsapongó volt.


Annyit még hozzátennék, hogy egyszer sem volt a partnerem prostituált (vagy nem mondta, haha; lényeg, hogy sosem vettem igénybe ilyen szolgáltatást).



2021. ápr. 26. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Nálam számít, de átlagban a lányoknál nem szerintem. Ne aggódj ezen, ha valaki emiatt elítél akkor nem illetek össze. Nem veszítesz semmit.
2021. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nekem mindig az a bajom, hogy fogalmam sincs mennyi partnerem volt, mert vezetek róluk listát. Sőt a nevekkel is vannak bajaim, bőven nem emlékszem mindegyik nevére.
2021. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz minden nőnek megfelelni, kiszámíthatatlan, hogy ki ítélne el emiatt. Viszont ez is Te vagy, a múltad része, így szerintem hosszú távon jobban megéri őszintének lenni egy kapcsolatban. Ha csak numera kell, akkor persze, tagadj le párat.
2021. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ennyi partner után aggódnék,hogy esetleg összeszedett valamit a másik fel,amiről maga sem feltétlen tud,vagy nála nem okoz problémát,de nálam okozhatna,mert ő maga csak hordozó. Szóval én azért mindenképp jónak tartanám ha elmenne egy STD szűrésre a saját de az én érdekemben is (feltéve,ha komolyabb dologról van szó közöttünk és már túl vagyunk néhány talin)
2021. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoktam járni szűrésre, nem volt még gond, mivel mindig szoktam védekezni.
2021. ápr. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!