Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan értékelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy barátom más lányokra nyomul a hátam mögött. Flörtölget, és túl közvetlen velük.

Nem érti miért kaptam fel ezen a vizet, hiszen nem csalt meg. ( bár régen amikor mély ponton volt a kapcsolatunk egyszer megcsalt egy csókkal )

Nekem ez rohadtul fáj, már csak emiatt a régi eset miatt is, hisz mostanában azt hittem nagyon jól megvagyunk együtt. Valóban én reagálnám túl a dolgot, vagy van jogom kiakadni?

22/L


2010. okt. 3. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem túl dramatizálod
2010. okt. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem a barátom (volt) nem csak egy csókkal csalt meg és nem a kapcsolatunk mélypontján...azon megértem ha kiakad valaki de rossz időkben csak egy csók nem a világ... az meg hogy nyomul vagy flörtölget sztem 2 külön dolog ha ez zavar akk vele kéne megbeszélned
2010. okt. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a szerencse, hogy egy csókkal csalt meg és nem egy másik lánnyal.
2010. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg idegesítő lehet,senkinek sem tetszene,nemcsak neked.A nyomulásból könnyen lehet bármi a hátad mögött.Egy csókról tudsz.Ha többet tudnál,akkor biztos elgondolkodnál a szakításon.Gondolkodj el rajta.Vannak normálisan viselkedő férfiak is,akik tudják hol a határ,és azt is átérzik hogy ha túllépnék,az neked zavaró lenne.
2010. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha igazán szeretne téged, nem tenne ilyet... sajnálom ez van:-/Én egy éve vagyok együtt a barátommal és sosem tett még hasonlót sem.A csillagokat is lehozná nekem, és én is bármit megtennék érte.Ez az az örökké tartó, lángoló szerelem, ahol csak egymásnak vagytok és más ember nem számíthat!
2010. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem :(
2010. okt. 7. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!