Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
100%
68 rám például igaz, de nem azért mert nő vagyok, hanem mert ilyen beállítottságú. Nem egy nőt ismerek, akinek semmilyen érzelem nem kell a szexhez.
2021. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%

#70: Mit kell ezen kifejteni? Egy mondatos volt a kérdésed, ennyi a válasz.

Hogyan lehetne azt körmondatokban leírni, hogy a nők sem csak azzal fekszenek le, akibe szerelmesek, és nem lesznek szerelmesek csak attól, mert lefeküdtek valakivel. Annyi talán a különbség, hogy a nők nem szoktak csak "kanosságból" dugni, max. zsákot húzni a másik fejére, hanem kell a fizikai vonzalom a konkrét férfihez, de ez semmiképpen sem szerelem.

2021. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Ha belemerülsz a témába, akkor megtalálod, hogy akiknél egybeforr a szerelem, és a szexualitás, pontosabban akik nem tudnak érzelmi kötődés nélkül szexelni, azok a demiszexuálisok.


Pl. én is az vagyok, és számomra értelmezhetetlen az, hogy egy pasi az utcán "helyes".

2021. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:
Amúgy valószínűleg én is hasonló lehetek, mert hiába látok az utcán szép nőket, de valahogy nem tudnám elképzelni hogy együtt legyek vele, csak ha már vannak érzelmek :)
2021. ápr. 25. 06:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!